Magabiztosan kezdett a címvédő
2016.09.12 | 21:30
Magabiztosan kezdett a címvédő A papírformának megfelelően magabiztos, ötgólos győzelmet aratott a címvédő Rába ETO az élvonalbeli futsalbajnokság első fordulójában. Rába ETO–Göcsej SK 8–3 (6–1) Győr, 200 néző. V.: Czene-Joó, Gál P., Máyer ETO: Tóth Gy. – Juanra, Drahovsky, Alex, Seidler. Csere: Jaison, Davide, Leandrinho, Vas Á., Dávid R., Bognár B., Sáhó, Matkovics. Edző: Marcos Angulo. Göcsej: Balikó – Borsi, Apatini, Gorjánácz, Horváth D. Csere: Kottán, Szőke, Horváth E., László D., Németh P., Nagy G., Gugcsó. Edző: Bagó Gábor. Góllövők: Drahovsky (2.), Alex (3., 4.), Juanra (17.), Davide (19., 20.), Jaison (22., 23.), ill. Horváth D. (13., 27.), Nagy G. (40.). Ellenállhatatlanul kezdtek a győriek, a 4. percben már 3–0 volt a javukra. Időt is kért az ellenfél, ami közben rendezte a sorokat a Göcsej és aztán szépített is a vendégcsapat. A félidő hajrájában Juanra, majd az új portugál légiós Davide villant, s öt találat lett a különbség. A szünet után Jaison percei következtek, s már 8–1 is volt az eredmény, a becsülettel küzdő zalaegerszegiek azonban két találattal felzárkóztak a mérkőzés végére. marcos-angulo_2016-09-03Marcos Angulo:Összességében sima lett a mérkőzés, aminek az elejét nagyon megnyomtuk, s a vezetés tudatában kicsit visszaálltak a játékosaink. Kezdésnek nem volt rossz, de nagyon sok helyzetet hagytunk kihasználatlanul. Bagó-Gábor-1 Bagó Gábor:Sok egyéni hibát vétettünk, ám Magyarország legjobb csapata volt az ellenfél, így az öt gól különbség nem is olyan rossz eredmény. - Szeitz Tibor, Kisalföld -