Magabiztos Pécs győzelem Tolnán
2024.02.20 | 17:17

A sorsolás pillanatánál tudni lehetett, hogy a Pécs a párharc toronymagas esélyese, és nagy bravúrra lenne szüksége a Tolnának, hogy meglepetést tudjon okozni. Ennek ellenére a harmadosztályú hazaiak mindent megtettek, hogy megnehezítsék ellenfelük dolgát és negyed óráig jól állták a sarat, de az első félidő hajrájára gólokban is megmutatkozott a különbség, így 0-3 volt az eredményjelzőn a szünetben. Fordulás után is küzdöttek a tolnaiak, de ahogy fáradtak, úgy jöttek az újabb pécsi gólok, így végül nagyobb arányú lett a különbség. A hazaiak csak azt sajnálhatják, hogy egy szépítő találat nem jött össze, mert megvolt rá a lehetőségük, amivel nagy örömet okoztak volna szépszámú közönségüknek. A Pécs hozta a kötelezőt és várhatja a sorsolást jövő hét kedden.

TOLNA-MÖZS FSE - PTE-PEAC 0-7 (0-3)