Magabiztos PAFC győzelem a Vác ellen!
2015.09.17 | 11:13
Magabiztos PAFC győzelem a Vác ellen! Közép csoport   Magabiztos PAFC győzelem a Vác ellen! Könnyed Keszi és Romhány siker idegenben!     PAFC-MITRE - VÁC FUTSAL SE 9-2 (5-1) Tavalyi szezonban még a Vác számított volna az esélyesebbnek, de idén ez megváltozott. A hazaiak bizakodva várhatták az összecsapást, és a néhány meghatározó játékosát nélkülöző váciak ellen nem is kellett csalódniuk. A PAFC irányította a mérkőzést, amelyet szünetig magabiztos előnyre tett szert. Fordulás után a vendégek megpróbáltak visszajönni vészkapus játékkal, de ez sem vezetett eredményre, mivel ebből is a csabaiak jöttek ki jobban, így fölényes győzelmet arattak. SCOREGOAL KECSKEMÉTI FC - DUNAKESZI KINIZSI FUTSAL 0-5 (0-4) A vendég Kinizsi nem tudta mire számíthat az újonc hazaiak ellen, óvatosságra intette őket, hogy a kupában a Kecskemét majdnem kiejtette első osztályú ellenfelét. A mérkőzés a Keszi számára remekül indult, hamar megszerezték a vezetést, ami megnyugtatta őket. A folytatásban is ők irányították a játékot, ami újabb gólokban mutatkozott meg. A szünetre négy gólos volt a vendégek előnye, így a fontos dolgok eldőltek, a kérdés csak az volt, hogy a Kecskemét erejéből futja-e becsület gólra. Mint utóbb kiderült, nem jött össze a szépítő találat. Ettől függetlenül jól szórakozott a Messzi István sportcsarnok szépszámú közönsége. Különösen Bita virtuóz megmozdulásai ragadtatták nyílt színi tapsra több ízben is a nagyérdeműt. UTE - ROMHÁNY SE 0-5 (0-2) Két alsóházi csapat találkozott Budakalászon, ahol némi meglepetésre a romhányiak szereztek két gólos előnyt szünetig. A játék képe a fordulás után sem változott. Kiegyenlített mezőnyjáték zajlott, de a kapu előtt csak a vendégek voltak határozottak, és újabb gólokat szerezve fölényesen nyertek, kiváló kapusteljesítményüknek köszönhetően. PTE ÁOK-PETŐFI SE - INTER CDF SE Későbbre halasztva   Pénteken játszották:   GARVITTAX - 1988 DÉLI FC 4-4 BRAND MISSION TOLNA-MÖZS - ÚJPEST FC-220 VOLT 2-2 VÁROSGAZDA UP. AKADÉMIA - MMSZ SE 5-4