Magabiztos Mezei-Vill győzelem az Aramis ellen
2017.10.10 | 08:17
Magabiztos Mezei-Vill győzelem az Aramis ellen  A Berettyó az első félidőben eldöntötte a meccset Az elmúlt pénteken az újjáépített Mezei-Vill az első hazai bajnoki mérkőzését játszotta a szentmártoni Morotva Ligetben, így nem véletlen, hogy meglehetősen sokan voltak kíváncsiak a csapatra, mely a dunaújvárosi siker után az Aramis ellen készült begyűjteni az újabb három pontot. A hazaiaknál Sergio Mullor nem számíthatott a maródi Szabó Péterre és Kovács Istvánra, ugyanakkor a kezdőben szavazott helyet a tizenhét éves saját nevelésű tehetségnek, Daróczi Dávidnak. A másik oldalon Frank Tamásnak ismét Roni nélkül kellett kihoznia a maximumot a csapatából.

Az első félidőben a Mezei-Vill - akárcsak hétfőn Dunaújvárosban - parádésan futsalozott és pár percnyi „bemelegítés” után negyedóra alatt hatszor mattolták az Aramis védelmét. Mivel a fél tucat bekapott találatra a budaörsieknek egyetlen gól volt a válaszuk, így a második félidőre valós tétnek már csak annyi maradt, hogy Póta Balázséknak sikerül-e tíznél kevesebbel megúszniuk. Bár a szünet után is végig komoly fölényben játszott a Mezei, a gólgyártás már nem ment úgy, mint előtte, amihez persze az is kellett, hogy a vendégek masszívabban védekezzenek. Trencsényiék számolatlan támadásaiból és kapura lövéseiből végül „csak” két újabb gól született, így a végeredmény 8-1 lett. MVFC-Berettyóújfalu - Aramis SE 8 – 1 (6 – 1) Vezette: Szilágyi Norbert, Viczián Mátyás, Takács Ákos MVFC: Mezei Dávid - Daróczi Dávid, Gál István, Da Silva Gomes Ricardo Amílcar, Henrique Da Silva Rafael Csere: Tihanyi Csaba, Sanchez Barrena Francisco Javier, Rábl János, Harmati Tamás, Trencsényi János, Nagy Dániel, Takács Zoltán, Kondás Kristóf Vezetőedző: Mullor Cabrera Sergio Aramis: Hegedűs Ferenc - Sámson Zoltán, Póta Balázs Dániel, Sivák Péter, Boznánszky Gábor Csere: Soós Arnold, Tóth Dávid, Héger Attila, Frankovszky Dániel Gábor, Szabó Ádám Gábor, Frank Tamás, Jovánczai Zoltán, Gál András Vezetőedző: Frank Tamás Gólszerzők: Javi Sanchez (6.), Harmati T. (7., 20.), Nagy D. (9.), Rábl J. (12., 15.), Frankovszky D. (23., öngól), Rafael (36.), illetve Gál I. (16. öngól) Mullor Cabrera Sergio (MVFC) nyilatkozata /mp3/ Frank Tamás (Aramis): nyilatkozata /mp3/ [gallery ids="89044,89045"]  - Molnár Ákos, Berettyóhír.hu -