Ma este helyosztók, élő mérkőzéssel
2018.06.01 | 12:49
Ma este helyosztók, élő mérkőzéssel A férfi NB I véghajrájához érkeztünk. A második alapszakasz után az A és B csoportok azonos helyezettjei mérkőznek meg a végső pozícióért. Az első helyért folyó MVFC-Rába ETO összecsapás három győztes mérkőzésig tart, míg a többi kettőig, azaz nem lehet döntetlen végeredmény, 2x5 perces hosszabbítással, esetleg büntetőkkel kell eldönteni a győztest. Az első mérkőzéseken az első alapszakaszban jobb helyen végzett csapatok a pályaválasztók. Tegnap már le is játszotta az odavágó mérkőzést a Nyírgyulaj és az Aramis Nyírbátorban. A tartalékos Aramis a 36. percig 3-0-ra vezetett, de a 40. percben két gólt rúgó hazaiak hosszabbításra mentették a mérkőzést. A 2x5 perces hosszabbításban aztán a hazaiak jobban jöttek ki az 5-4-es játékból, az elfáradó Aramissal szemben. Az első helyért folyó mérkőzéseket élőben közvetíti az M4 Sport, de itt is követhetik online a kedves nézők a találkozókat.