Lenullázta az ETO a Ferencvárost
2016.10.03 | 21:27
Lenullázta az ETO a Ferencvárost  A címvédő Rába ETO könnyedén  győzte le az újonc Ferencvárost.   Rába ETO–Ferencváros 8–0 (3–0) Győr, NB I-es férfimérkőzés, 300 néző. V.: Kovács G., Wittner. ETO: Matkovics – Juanra, Drahovsky, Seidler, Alex. Cserék: Jaison, Leandrinho, Harnisch, Dávid R., Vas Á., Bognár B., Sáhó, Alasztics, Tóth Gy. Edző: Marcos Angulo. FTC: Sikur – Nagy A., Andorka, Szabó Zs., Kulik. Cserék: Birinyi, Karacs, Horváth B., Lak, Komáromi, Borsi. Edző: Machalek Attila. Gólszerzők: Alex (2.), Jaison (4., 25., 38.), Juanra (12.), Seidler (24., 37.),  Leandrinho (30.). Már az első perctől kapujához szegezte ellenfelét az ETO, amely sorra dolgozta ki helyzeteit. Ezekből az ötödik percre kettőt ki is használt a hazai együttes. A félidő derekára kijött a szorításból a Fradi, ám gólt mégis a győriek szereztek. Szünet után is ötletesebben, gyorsabban játszott a Rába, amely végül fölényes győzelemmel igazolta a papírformát. Marcos Angulo: A vártnál könnyebben győztük le az amúgy szervezett újoncot. Machalek Attila: –  Azt kaptuk, amit vártunk, egy kiváló légiósokkal kiálló, bombaerős ETO-t. Sok sikert kívánok a győrieknek a BL-ben. Lapincs Attila, Kisalföld