Közönségszórakoztató meccsen, ETO győzelem
2017.02.12 | 09:54
Közönségszórakoztató meccsen, ETO győzelem Nem bírta az óriási nyomást a Dunakeszi, az ETO 10 perc alatt öt gólos előnyre tett szert, ami eldöntötte a Magyar Kupa első elődöntőjét és a döntőbe jutást. Holnap ETO-Hali döntő lesz a kupában! DUNAKESZI KINIZSI – RÁBA ETO 0-7 (0-5) Veszprém, Vezette:Wittner-Tamási-Deme Dunakeszi: Kovács Á. – Beke Zs., Bita L., Kun G., Temesi N. Csere: Komáromi J., Szenyita L., Camin R., Horváth O., Simon P., Somorai A., Szikora L., Szllifa J., Závodszky Á. Vezetőedző: Biczi Gábor ETO: Tóth Gy. – Juanra, Alex Constantino, Drahovsky T., Seidler M. Csere: Matkovics G., Bognár B., Dávid R., Harnisch Á., Németh M., Davide Moura., Sáhó K., Tama Á., Vas Á. Vezetőedző. Marcos Angulo Gólszerzők: 0 - 1 3' Bita László) öngól) 0 - 2 3' Juanra 0 - 3 7' Drahovsky 0 - 4 8' Dávid 0 - 5 10' Moura 0 - 6 28' Drahovsky 0 - 7 40' Seidler Óriási iramot diktált az ETO, szinte neki préselte a Kinizsit kapujának az első percekben, Kovácsnak fél percenként kellett védenie, majd a Bita  lábán megpattant lövéssel már ő sem bírt, a 3. percben megszerezte a vezetést az ETO (0-1). Alig telt el pár másodperc, Juanra két csel után kilőtte a jobb felső sarkot 0-2-re alakítva az eredményt. Tovább nyomott az ETO, újabb Kinizsi kapus bravúrok, majd Drahovsky háromra növelte a győriek előnyét a 7. percben (0-3). Egy perccel később Dávid Richárd is megtalálta az utat lövésével a Dunakeszi kapujába (0-4), majd Davide egy szerencsés góllal 0-5-re módosította az állást. A biztos előny megnyugtatta az ETO-t, jöhettek a fiatalok, a Kinizsi pedig rendezte sorait, a hátralévő időben sikerült a győri gólözönt megállítaniuk. 16681486_1560822820609545_4847245273825896742_n A második játékrészben stabilabbá váltak a védekezésben és jobban is tartották a labdát, a vészkapus játékkal is megpróbálkoztak, de így sem tudták bevenni a szünetben a Tóth Gyulát váltó Matkovics kapuját, nem sikerült gólt szerezniük. Az öt gólos győri előny birtokában visszavett a tempóból a Győr a szünet után, nagyot játszottak a fiatalok is. A Címvédő Drahovsky és Seidler további találataival esélyeshez méltóan, végül 7-0-ra győzte le, a csodálatos közönsége előtt becsülettel küzdő Dunakeszi Kinizsit és jutott be a holnapi Magyar Kupa döntőjébe. [gallery ids="76286,76289,76292,76295,76298,76299,76302"]