Asszisztensek: Takács István, Erdélyi Péter

Csere: Kelemen Anett, Kóti Lilla, Pozsgai Kitti, Varga Veronika, Ugrai

Anna, Dancs Rebeka

Csere: Erdõs Edina, Péter Vanda Ágnes,
Vezetõedzõ: Sólyom Attila

Gólszerzõk: Kota Gabriella (4), illetve Tóth Angelika, Dancs Rebeka

Mindössze hét mezõnyjátékossal érkezett a Berettyóújfaluhoz a DEAC, és a két héttel ezelõtti Magyar Kupa eredmènyt alapul vève mindenki sima vendégsikert várt. Ennek ellenère meglepetèsre a 10. percben Kota Gabriella révén kétgólos elõnyre tette szert Trencsènyi Jànos együttese. A 12. percben a DEAC szépíteni tudott, de a maradék nyolc percben nem sikerült kiegyenlíteniük, így a szünetre 2-1-es állással mentek a csapatok.

A második játékrész egy gyors MVFC-góllal kezdõdött ez által ismét kétgólosra növelték elõnyüket. A 27. percben gólt tudott szerezni a vendégcsapat de a 28. percben Kota Gabriella megadta a kegyelemdöfést a làtogatóknak. A mérkõzés további perceiben nem született több gól, így a Berettyó otthon tudta tartani a három pontot.

Obsitos SE- Kalafa- Újbarok SE 1-3 (0-1)

Gólszerzõk: Pap Eszter (2), Botos Regina, illetve Fehér Vivien

Két remek csapat találkozott egymással, ahol szoros küzdelemre volt kilátás. Rögtön a mérkõzés elsõ percében egy eladott labdából megszerezte a vezetést Szabó Làszló gàrdàja. A gól megzavarta az Obsitos SE játékosait, akik kicsit kapkodva és pontatlanul próbáltak meg helyzeteket kialakítani. A percek múlásával azonban egyre erõsödött a hazai nyomás, de a szünet elõtt nem sikerült egyenlítenie a hazai együttesnek.

A második félidõt jobban kezdte az Obsitos SE a helyzetek megvoltak az egyenlítéshez, de ezek sorra mind kimaradtak. A sok kimaradt hazai helyzet megbosszulta önmagát és a 32. percben Pap Eszter révén már 2 gól volt a vendégcsapat elõnye. A hazaiak nem adták fel a küzdelmet és vészkapus játékkal próbálkoztak, aminek következtében a 38. percben szépíteni tudtak. Az utolsó percekre a hazaiak gólszerzés reményében kockázatot vállalva tovább folytatta a vészkapus játékot, de a taktikai váltás visszafelé sült el. A 40. percben egy eladott labdából Botos Regina az üres kapuba gurította a labdát kialakítva ezzel az 1-3-as vendég gyõzelmet.

Veresegyház VSK- ZTE- Göcsej SK 8-2 (3-1)

Szimonetta

A ZTE kezdte jobban a találkozót és a 10. percben megszerezték a vezetést Molnár Nikoletta révén. A gólra hamar jött a válasz a màsik oldalon. A 14. percben a hazai csapat egyenlített, majd nem sokkal kèsõbb a vezetést is megszerezte. A mérkõzés képe nem változott ezt követõen sem, A Veresegyház irányította a játékot, aminek eredményeképpen a 20. percben 3-1 állt az eredményjelzõ táblán.

A második félidõben elején a hazai csapat háromgólosra tudta növelni elõnyét. A mérkõzés további részében a vendégek már csak egy gólt tudtak szerezni, ellentétben a hazai csapat sorra alakította ki helyzeteit és még négy gólt rúgott Tóth László csapata. Ezekkel a gólokkal könnyed 8-2-es hazai siker született.

Békéscsabai Wanted SC- Közterület SK 5-2 (3-0)

Ticiána, illetve Ország Anita (2), öngól: Papp Eszter

A Békéscsaba otthonában váratlan eredmény született a laikusok számára, hiszen a hazai csapat nagy csatában és jó játékkal legyõzte a két cserével felálló Közterület csapatát. A mérkõzés elsõ gólját a 3. percben szerezte meg a hazai csapat, majd a 9. percben kétgólosra növelték elõnyüket Domokos András lányai. Hiába próbálkozott a Közterület csapata gólt nem tudott szerezni. Az elsõ félidõ utolsó percében még született egy találat, így igen biztató 3-0-ás félidei eredménnyel mehettek pihenõre a lányok.

A második félidõ 28. percében Ország Anita visszahozta a reményt a vendégcsapat számára, ám a góljára egy gyors góllal válaszolt a hazai együttes. A mérkõzés további részében még született egy vendég és egy hazai gól, így a hazai csapat meglepetésre otthon tudta tartani a három pontot.

Tolle Szekszárdi UFC- Reklám Press- Skorpió 3-2 (1-0)

Anett, Bede Anna

A mérkõzést a hàzigazda kezdte határozottabban. Az elsõ 8-10 perc viszonylag kiegyenlített volt, aztán a 11. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat Csigi Eszter találatával. A Skorpió jàtèkosok próbàltak gyorsan kiegyenlíteni, ám akcióikból hiányzott az átütõerõ, így igazi veszélyt nem igen jelentettek Blesz Nikolett kapujára. A félidõ további perceiben nem született több gól, így 1-0-ás eredménnyel mentek pihenõre a lányok.

A második játékrész 23. percében egyenlíteni tudott a Salgótarjân, visszahozva ezzel a reményt a három pont megszerzésére. A mérkõzés további részében mindkét oldalon voltak helyzetek, de gól csak a 27. percben született. Ekkor újra megszerezte a vezetést a Szekszârd. A 31. percben 2 gólosra növelte elõnyét a hàzigazda. A Skorpió csapata azonban nem adta fel a küzdelmet és sorra alakította ki a helyzeteit, de ez is kevés volt. Jó iramú találkozó volt, ahol rengeteg helyzetet hagytak ki mindkèt oldalon, de végül a hajrában jobban koncentráló Szekszárd örülhetett a gyõzelemnek.