Könnyedén nyert Segesváron az FK Székelyudvarhely
2017.02.20 | 15:47
Nem okozott gondot a másodosztályos Segesvári Pro-Tineret csapata az FK Székelyudvarhelynek, a teremlabdarúgó Román Kupa negyeddöntőjében vasárnap este rendezett találkozón az esélyesebb vendégek kiütéses győzelmet arattak.
LRM_EXPORT_20170219_195713_b Nagyjából hétszáz futsalbarát előtt lépett pályára a két csapat Segesváron, sok szurkoló elkísérte az udvarhelyi csapatot. A kezdés után nem sokkal Mánya révén megszerezte a vezetést az FK, majd Szőcs László találatai következtek, így az ötödik percben már 3–0-ra vezettek a vendégek. Jakab Zoltán, az FK trénere sokat cserélt, a 10. percig már minden mezőnyjátékos megfordult a pályán. A mérkőzés negyedik találatát a fiatalok szerezték, az U19-es együttesből Gálfi passzát Tifán váltotta gólra. A játékrész végén Bíró villant, saját térfeléről megindulva kicselezte ellenfeleit és a hálóőrt is, és végül az üres kapuba passzolt – beállítva a félidei 0–5-ös eredményt. LRM_EXPORT_20170219_195728_b Térfélcsere után Bíró újabb góljával folytatódott a találkozó, és annak ellenére, hogy a hazaiak szépítettek, még jobban megmutatkozott a két együttes közti különbség. Mihály távoli bombával válaszolt, majd Mánya és Szécsi góljaival már 9–1-re vezetett az FK tíz perccel a végső sípszó előtt. A vendégcsapat nem állt le, egymás után jöttek a találatok, Hadnagy és Kedei is feliratkozott a gólszerzők közé – az FK-tól nyolc mezőnyjátékos talált be a segesvári kapuba. Az udvarhelyi csapat végül 14–1-re nyerte a mérkőzést, és bejutott a Román Kupa legjobb négy együttese közé. A négyes döntőt március 18–19-én rendezik, a helyszín egyelőre nem ismert. LRM_EXPORT_20170219_195800_b Teremlabdarúgó Román Kupa, negyeddöntő: Segesvári Pro-Tineret–Futsal Klub Székelyudvarhely 1–14 (0–5),  FK: Klein – Szőcs László, Mánya, Bíró, Szécsi. Csere: Bálint – Kedei, Miklós, Szőcs Loránd, Mihály, Boda, Gálfi, Hadnagy, Tifán. Edző: Jakab Zoltán Gólszerzők:  Bogdan Cocavi (29.), Mánya (1., 27.), Szőcs László (3., 5., 40.), Tifán (12.), Bíró (18., 21.), Mihály (24., 37.), Szécsi (29.), Hadnagy (31., 38.), Kedei (35.). Forrás: szekelyhon.ro

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15