Könnyed Ferencváros győzelem a kupában!
2015.09.14 | 14:23
Könnyed Ferencváros győzelem a kupában!   FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA - TFSE FUTSAL POWERPLATE 6-0 (3-0) Népliget, 100 néző Játékvezetők: Rábel, Zimonyi, Mezei FTC: Borsi – Birinyi, Fehér, Sivák, Karacs Cserék: Laucsek – Andorka, Kulik, Kozák, Szabó, Pál, Kertész Edző: Lengyel Béla TFSE: Gremsperger – Sztranyovszky, Bakay, Kavalecz, Iflinger Cserék: Akay, Bagó, Demeter, Örkény, Foldvári-Nagy, Csernay,Fodor, Simon, Makk Edző: Tóth Károly Sárga lap: Karacs, Andorka, Kulik illetve Gremsperger Gólszerzők: Fehér (4), Karacs (2) Utolsó mérkőzésnek maradt a magyar kupa első fordulójából a fővárosi rangadó. A két csapat tavalyról jól ismerte egymást, így nagyjából tudták mire számíthatnak. Ennek ellenére az egyetemisták vélhetően nem így gondolták, hogy ilyen egyoldalú lesz a találkozó. A vendéglátóknál Fehér klasszikus mesterhármast jegyzett bő 10 perc alatt, amivel el is döntötte a párharcot. A Fradi innentől kicsit visszavett, és várta ellenfele hibáit, ami a második rész hajrájában újabb három gólban mutatkozott meg. A TF elvétve tudott eljutni ellenfele kapujáig, így könnyed győzelmet aratott a Ferencváros, amivel ott van a legjobb 16 között, ahol a BME-t látja vendégül.   Szezonbeli első mérkőzésén lépett pályára az SZTE EHÖK SE futsal csapata: a szegediek egy gyöngyösi kupamérkőzéssel nyitották az évet, amit kapott gól nélkül sikerült abszolválniuk, így továbbjutottak a következő fordulóba.   Energia SC Gyöngyös – SZTE EHÖK SE 0-3 (0-1) Gyöngyös, 100 néző Játékvezetők: Lucián János, Lovas Norbert (Szabó Imre). Gyöngyös: Farkas – Csocsánszki, Nádudvari, Tarnai, Marosi. Csere: Fülöp V., Gulyás, Kabai, Fülöp B., Patócs, Ádám, Szurdoki, Daróczi, Berkes. Játékos-edző: Berkes László EHÖK SE: Tombácz – Teimel, Bullás, Szentes Bíró, Ördögh. Csere: Nagy G. (kapus), Vellai, Csanádi, Ferenczi, Balogh Á., Tóth A. Játékos-edző: Dürgő Péter. Gól: Szentes Bíró (2′), Vellai (34′), Teimel (36′) Azzal a Gyöngyössel vívta idei első mérkőzését az SZTE EHÖK SE, amellyel a második fordulóban már a bajnokságban is találkozik, hiszen az idei szezonban nem a Közép, hanem a Keleti csoportban szerepelnek a szegediek. Szentes Bíró Tamás már a második percben előnyhöz juttatta az egyetemistákat, majd a kiélezett mérkőzés csupán a második félidő végén dőlt el, amikor két perc alatt két gólt is szerzett a szegedi gárda. Előbb a nyáron igazolt Vellai Áron szerezte meg első találatát, majd Teimel Márk négy perccel a lefújás előtt bebiztosította az EHÖK SE győzelmét, amely ezzel a sikerrel, Tombácz Róbert bravúrjainak is köszönhetően kapott gól nélkül továbblépett a második fordulóba a Magyar Kupában. Dürgő Péter: - Ahhoz, hogy ne kapjunk gólt, kellett egy jó nagy adag szerencse, és Tombácz Róbert parádézása is. Nagyon örültem, mert nagyon akartuk a sikert, most elkezdtünk egy új dolgot, ami még nem megy annyira, de csináljuk tovább, és bízom benne, hogy ez lesz jobb. CQ8E6019 (1024x767) CQ8E6030 (1024x768) CQ8E6034 (1024x770) CQ8E6077 (1024x770) CQ8E6090 (1024x770)