Kiütötte az Ózd a Monort
2014.04.02 | 00:00

"B" csoport

ÓZD VÁROSI SE - MONORI SE 16-6 (4-3)

Hogy mi történt az Ózddal az elsõ forduló óta, nem tudjuk, de úgy tûnik, jókor jött a Csõ elleni pofon, mert azóta szárnyal a csapat. A Monor elleni mérkõzésen a félidõben az eredményjelzõn csak az állt:
Ózd - Simon Zsolt 4-3. A második játékrészben azonban ki tudták kapcsolni a vendégek gólfelelõsét hazai oldalon, és emellett még maradt rá erejük, hogy berámoljanak tizenkét gólt a Monor kapujába. Hogy mi történt a vendégekkel a második félidõre? Nagyban befolyásolta a találkozót, hogy a vendégek kapusa piros lapot kapott, és cserekapus híján, mezõnyjátékos állt a kpauba, amit a vendéglátók remekül kihasználtak. Gyõzelmével második az Ózd, míg a Monor az utolsó pozícióban tanyázik.

"C" csoport

BÁBOLNA NATURAL MEAT FC - ENERGIA SC GYÖNGYÖS  9-11 (3-4)
Eddig veretlen csapatok találkoztak egymással Törökszentmiklóson, de míg a Bábolna már túl volt egy döntetlenen eddigre, a Gyöngyösnek csak gyõzelmei voltak. Ennek megfelelõen a vendégek voltak a találkozó esélyesei, de aki kíváncsi volt a hazai csapatra, egy dologban nem csalódhatott múlt héthez képest: a gólok számában. A hazaiak megint kilencig jutottak. A szünetre 3-4-es hátránnyal mentek, a második játékrészben pedig tovább folytatódott a gólzápor. A felek ketten együtt húsz találatig jutottak, 9-11-es elosztásban. Gyõzelmével a Gyöngyös a Göcsejjel párban vezeti a "C" csoportot, míg a Bábolna a harmadik helyen áll.

GÖDI SE FUTSAL - GÖCSEJ SPORT KLUB 1-9 (0-2)
A Gödi SE futsal csapatánál vizitált hétfõ este a Göcsej SK csapata. A Dunakanyar kapujának nevezett település futsal csapata a Közép csoport hatodik helyen végzett hat gyõzelem mellett, két döntetlen és tizennégy vereség állt a nevük mellett. A rájátszásban eddig két mérkõzésükön is vesztesen hagyták el a pályát. Agilisan kezdte a találkozót a Göcsej és Bagó Gábor révén már a 2. percben vezetést szereztek. A 10. percben László Dávid duplázta meg az elõnyt egy szép támadás végén. A félidõben maradt a zalaiak kétgólos vezetése. A második játékrészben is frissebbnek tûnt a megyeszékhelyi csapat és hat perc elteltével beindult a gólgyártás. Tíz perc alatt ötször találtak a vendégek kapujába Makasics, Bagó, Horváth, László és Friss közremûködésével. A 37 percben szépítettek a lelkesen játszó hazaiak, amire a Göcsej újabb két góllal válaszolt beállítva a 1-9-es végeredményt. A hat mérkõzés óta veretlen Zalaegerszeg vezeti a rájátszás "C" csoportját. (Forrás: Göcsej SK Facebook)

"D" csoport

MVFC BERETTYÓÚJFALU - FEHÉRVÁR FUTSAL 1-1 (0-0)
A "D" csoport rangadóját játszották Berettyóújfalun, ezt mutatja az is, hogy a többi találkozótól eltérõen itt nem potyogtak a gólok. A szünetig pl. egy sem esett, csak a mezõnyjáték dominált. A második játékrész aztán úgy folytatódott, ahogy az elsõ abba maradt: gól nélkül. Egészen a 38. percig kellett várnunk az elsõ találatra, amikor a vendégek vezetést szereztek. Már majdnem vége lett a találkozónak hazai sikerrel, az utolsó pillanatokban azonban betalált a Fehérvár is, kialakítva az 1-1-es végeredményt, amivel a két csapat holtversenyben vezeti a csoportot (jobb gólkülönbsége miatt a Berettyó van elõrébb).

SALGÓTARJÁNI VSE - UTE 8-0 (4-0)
Kiegyenlítettebb mérkõzésre számítottunk a Salgótarján azonban egyértelmûen bizonyította a találkozón, hogy jelen pillanatban jobb csapat az UTE-nél. Nyolc gólt szereztek a hazaiak a félidõk szempontjából igazságos, 4-4-es elosztásban. 8-0-s gyõzelmükkel feljöttek a negyedik helyre.