Kiütötte a Vasast az Aramis
2014.11.25 | 10:06
Kiütötte a Vasast az Aramis fotok_hirek.asp28   Az Aramis játékosok fogadkozásával kezdődött a két csapat meccse. A házigazdáknak volt miért visszavágniuk, hiszen szeptember ötödikén a Vasas alaposan eltángálta a budaörsi alakulatot (8-4). A visszavágón sokáig úgy tűnt, hogy ezúttal elmarad a gólzápor. Az első félidő első 18 percében egyetlen találat sem esett. Igaz, ehhez kellett az is, hogy Sikur Lajos egymás után mutassa be a kapusbravúrokat. Feltűnő volt ebben a játékszakaszban, hogy a vendégek szinte minden rögzített játékhelyzet után kapura tudták bombázni a labdát. Aztán, mikor a közönség java része már elkönyvelte, hogy 0-0 lesz a félidőben, jött a nagypályáról frissen visszavonult Jovánczai Zoltán, és megszerezte az Armisnak a vezetést. (1-0) Arra pedig még kevesebben számítottak, hogy hat másodperccel a játékrész vége előtt Horváth Szabolcs is betalál. (2-0) A második félidő Vasas rohamokkal kezdődött, de ezekből megint nem született gól. A harmadik percben viszont Hosszú Ádám lőtt szép gólt. (3-0) Újabb négy perc múlva Korozmán Krisztián gurított belsővel Kovács kapujára, a játékszer pedig átvánszorgott a hálóőr lábai között. 4-0 után már csak az volt a kérdés, hogy lesz-e kiütés. A Vasas játékosaiból kiveszett a tűz, így a hátralevő 13 percben újabb négy gólt lőtt az Aramis. A 8-0-s diadal azt jelenti, hogy alaposan visszavágtak a szeptemberi vereségért. A Vasasnak pedig ennél alighanem több kell, ha ott akarnak maradni a legjobb hat között. Farkas Balázs kézben tartotta a mérkőzést, talán egy kicsit túlzottan is. Két sárga lapot is adott azért, mert a játékosok szólni mertek hozzá. Aramis - Vasas 8-0 (2-0) Budaörs, Vezette: Farkas Balázs, Varga László, Gál Péter Aramis: Sikur L. - Frank T., Horváth Sz., Hosszú Á., Ribeiro Roni Csere: Soós A., Korozmán K., Sámson Z., Horváth N., Klacsák B., Csopaki I., Vattamány D., Jovánczai Z. Edző: Frank Tamás Vasas: Kovács Á. - Nagy G., Szalay G., Sivák P., Szeghy Sz. Csere: Farkas D., Boznánszky G., Závodszky Á., Ragadics K., Mezőfalvi L., Molnári Á., Gál J. Edző: Sivák Péter Gólszerzők: Horváth Szabolcs (20. 36.) Hosszú Ádám (23.) Korozmán Krisztián (27.) Klacsák Bence (36.) Csopaki István (31. 40.) Jovánczai Zoltán (19.)

U19 futsal felkészülési mérkőzés: Magyarország - Ukrajna
2024.04.20 | 06:28
2024.04.16 | 11:08

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30