Kiütéssel kezdett a Kastélydomb és a Csenger!
2015.09.17 | 11:34

Keleti csoport Kiütéssel kezdett a Kastélydomb és a Csenger! Maglód bravúr a Gyöngyös ellen!   DEAC - KINCSEM LOVASPARK SE 4-5 (3-2) Tavaly is ebben a szereposztásban kezdték a felek a bajnokságot, és akkor a Kincsem nyert, és ez most sem volt máshogy. akkor viszonylag simán nyert, de most megszenvedett a három pontért. A vendégek igen foghíjasan vágtak neki a debreceni túrának, de rutinnal pótolták a létszámhiányt. Kiegyenlített játékot hozott a mérkőzés, ahol a Kincsem szaladt végig az eredmény után. 5 perccel a vége előtt a vendéglátók még két góllal vezettek, de Vörös Péterék remek hajrát produkálva kiegyenlített, majd az utolsó percben a győztes találatot is megszerezték.   SZTE EHÖK SE - UFC GYÖMRŐ 9-1 (6-0) Nehéz ellenfél jutott a Gyömrőnek a nyitányon, hiszen az egyik bajnokesélyes otthonában kellett helytállni. A hazaiak nem bízták a véletlenre és hamar több gólos előnyre tettek szert, majd szünetre fél tucatnál jártak. A fordulás után nem voltak már kérdőjelek. A vendégek a becsületgólért hajtottak, ami végül össze is jött.   REAC SPORTISKOLA SE - MVFC BERETTYÓÚJFALU II. 3-4 (1-1) Ahogy a beharangozóban is írtuk, nagyban befolyásolhatja az eredményt, hogy mennyi visszajátszója akad a vendégeknek. Mint kiderült, akik nem tartottak a válogatottal, azok elutaztak a mérkőzésre, így a hazaiakra nem várt könnyű 40 perc. Ennek ellenére a vendéglátók remekül játszottak, és csak minimális vereséget szenvedtek, de közel voltak a pontszerzéshez.   MAGLÓD TC - ENERGIA SC GYÖNGYÖS 4-3 (1-1) A hazaiak újoncként vágtak neki a bajnokságnak, de a játékosaik igen rutinosnak mondhatóak, amit a vendégek is megtapasztalhattak. A gyöngyösiek irányították a mérkőzést, a hazaiak kontrákra játszottak. A találkozó elég kiegyenlített volt, így nem volt meglepő, hogy döntetlen volt az állás szünetben. A fordulás után jobban játszottak a vendégek és ők kerültek előnybe, amit a hajrához érve őriztek is, de ekkor Csoszánszki egy buta szabálytalansággal teljesen feleslegesen kiállítatta magát, amit a maglódiak kihasználtak, és előbb egyenlítettek, majd végül a győztes találatot is megszerezték, és nagy küzdelemben begyűjtötték a három pontot.   KASTÉLYDOMBI SE - NAGYKÁTA FUTSAL 15-1 (5-0) A hazaiak nem tudták mire számíthatnak az újonc Káta ellen, de hamar kiderült, hogy csak a gólarány lesz kérdéses. A vendégek az első 10 percben még jól tartották magukat, mindössze 1-0 állt az eredményjelzőn. A következő 10 percben már érkeztek a hazai gólok, így 5 volt közte a szünetben. A fordulás után tovább rohamozott a Kastélydomb és sorra rúgta a gólokat. A vendégeknek csak egy célja lehetett, becsületgólt szerezni, ami a hajrában sikerült. A két együttes nem volt egy súlycsoportban. A Nagykátának ennél sokkal jobb teljesítményre lesz szüksége, ha nem szeretne pofozógép lenni.   FŐNIX ISE - CSENGER FUTSAL 1-22 (0-10) A Csenger szerette volna feledtetni kupa kudarcát, amire jó lehetősége nyílt az újonc Gödöllő ellen. A hazaiak első hivatalos futsal meccse volt, ami meg is látszódott. Nem nagyon volt esélyük a vendégek ellen, és a nagyarányú vereséget sem sikerült elkerülni. A hazai egyetemistáknak még szokni kell az NBII színvonalát. Sok nehéz mérkőzés vár még rájuk. A Csenger játszott egy jót, és olyan fordult elő velük, ami még eddig soha. Ők állnak a tabella első helyén.   ALUKONSTRUKT ECS - MAG-LOG TEAM CFT Gödöllő Későbbre halasztva a Nyíregyháza kérésére