Kissebb csoda történt Szekszárdon
2017.04.02 | 14:21
Kissebb csoda történt Szekszárdon A női bajnokságszempontjából fontos mérkőzésre került sor szombaton délután Szekszárdon. Horváth Katáék a Hajdúböszörményt fogadták, és tulajdonképpen most már kimondhatjuk, hogy a két csapat között fog eldőlni a bajnoki cím sorsa. A szekszárdi szurkolók megadták a rangját a mérkőzésnek, és csodálatos hangulatot varázsoltak a városi sportcsarnokba. Minden lelkesedésük ellenére úgy tűnt, hogy a HTE nem törődik az idegen pálya hátrányával, és megelőlegezi magának a bajnoki címet, mert magabiztosan vezettek 3-1 arányban. De mint tudjuk ez futsal, és itt 2-3 perc alatt minden megtörténhet. Meg is történt ezen a mérkőzésen, és kettő perc alatt három gólt szerzett a hazai csapat, ezzel továbbra is nyílt maradt a 2016/17 évi női bajnoki cím sorsa. Agenta Girls Szekszárd – Hajdúböszörményi TE 4-3 (1-2) Szekszárd, Szekszárd Városi Sportcsarnok Vezette: Éreth Attila – Kiss Gergely – Pekoli Dániel Szekszárd: Hargas – Ganczer, Megyes, Horváth K Csere: Blesz, Mausz, Fábián, Buchmüller, Urbán Edző: Micskó Márk HTE: Torma – Vígh, Benkő, Tell, Pádár Csere: Bokor, Kota, Farkas, Sbestyén, Szilágyi Edző: Quirikó Vivien Góllövők: Horváth K 2’, 37’, Ganczer 39’, Buchmüller 39’ illetve Vígh 3’, 22’, Tell 18’ Piros lap: Bokor 38’ PetraBuchmüller Petra: - Mivel Márk nem ülhetett velük a kispadon, kissé szétszórtabbak voltunk. Mind a cseréknél mind a pályán. Sok pontatlanság és eltolódás jellemezte játékunkat, de szerencsére ki tudtuk valahogy küszöbölni ezeket. A második félidő vége felé elkezdtük letámadni ellenfelünket, ami be is vált, hiszen így náluk is egyre több pontatlanság alakult ki, amely során meg tudtuk szerezni a labdát. Próbáltuk játszani a saját játékunkat, de valahogy nem jöttek ki a lépések. Egészen a meccs végéig még csak szerencsénk sem volt. Párharcokból vesztesen jöttünk ki és a gólokhoz is mindig csak egy kicsi hianyzott. De azt hiszem bebizonyítottuk, hogy ameddig nem adjuk fel addig bármi lehetséges. Hiszen nem annyira jó játékkal is meg tudtuk nyerni ezt a nehéz meccset. 14012254_1419915748024777_655789494_nQuirikó Vivien: - A mérkőzés nagy részét mi uraltuk, de az utolsó 3 perc rémálomszerűen alakult - egy percen belül egy büntető és egy kiállítás nagyon nehéz helyzetbe hozott minket, és elég volt ahhoz, hogy kicsússzon a kezünkből a mérkőzés. A Szekszárd ezzel lépéselőnybe került, de még messze a vége, és azon leszünk, hogy a hátralévő mérkőzéseinket megnyerjük.   A Felsőház másik mérkőzésén: ASTRA-ARTIFEX KKFHÁZA FC - BRANDMISSION TOLNA-MÖZS 8-7 (2-0) www

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00