Kiestek az olaszok is
2016.09.23 | 07:04
Kiestek az olaszok is Felfordult a futsal világ. A brazilok után kiesett egy másik a végső győzelemre is esélyes csapat, Olaszország. Az utolsó három nyolcaddöntőn mindegyiken döntetlennel zárult a rendes játékidő. Viszont most nem volt szükség büntetőrúgásokra, mert a hosszabbítás elég volt a győztes gól, gólok megszerzéséhez. Az argentinok másfél perccel a hosszabbítás lejárta előtt 10 méteresből szerezték a továbbjutást jelentő gólt az ukránok ellen. A Thaiföld Azerbajdzsán meccs igazi futsal mérkőzést hozott. Változatos mérkőzésen, sok gól született, és bár a thaiok már volt, hogy két góllal is vezettek, a brazilbajdzsán csapat mindig tudott fordítani. A nap utolsó mérkőzésén aztán újra robbant a meglepetés bomba. A magyarokat play-offban kiverő olaszok szintén hosszabbítás után kikaptak az esélytelenebb egyiptomiaktól.Az eredmény óriási meglepetés, de hozzá kell tennünk, hogy végig az afrikaiak vezettek, az olaszok csak egyenlíteni tudtak mindig. A hosszabbításban szerzett góljukra viszont már nem érkezett válasz. A mérkőzések sajnos kevés nézőt vonzottak, talán ahogy még jobban élesednek a küzdelmek, többen fognak kilátogatni, az egyébként izgalmas találkozókra. A negyeddöntők párosítása 2016.9.24 Coliseo Bicentenario, Bucaramanga 15:30 Paraguay - Irán Coliseo el Pueblo, Cali 18.00 Oroszország - Spanyolország 2016.9.25 Coliseo Ivan de Bedout, Medellin 15.30 Argentína - Egyiptom Coliseo el Pueblo, Cali 18.00 Azerbajdzsán - Portugália

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00