Kiesett a Rubeola, osztályzón a Déli
2016.06.14 | 17:25

Aramis SE-Göcsej SK 5-4 (4-1) Budaörs, Városi Sportcsarnok, Jv: Farkas Balázs (Futó, Rábel) Aramis SE: Soós - Szeghy, Farsang, Pál, Csopaki, Csere: Sabján, Szabó, Pap, Jovánczai, Boznánszky, Héger, Roni, Ábel, Boldizsár, Edző: Frank Tamás Göcsej SK: Balikó - Lszló, Sámson, Szőke, Nagy, Csere: Borsi, Lukács, Horváth E., Bagó, Major, Edző: Bagó Gábor Gólszerzők: Pál (3), Ábel, Bagó (öngól), ill: Szőke, Nagy (2), László Az NB I-es férfi futsal bajnokság alsóházi rájátszásának záró fordulójában az Aramis fogadta a foghíjas (Halmos, Apatini, Tóth, Szabó, Kottán) Göcsej gárdáját. Az első félidő 7. percében Szőke szerzett vezetést, de egy percen belül jött a hazai  egyenlítés Pál révén (1-1). A 9. percben egy zalai öngól után már a hazaiak vezettek. A játékrész második felében  vendégeket Pál és Ábel gólokkal büntette, és így 4-1-es hazai előnnyel mehettek pihenőre a csapatok.    A második félidőben feljebb tolták  a védekezésünket a vendégek, és ez megzavarta a hazaiakat. Az agresszívebb játék pontosabb támadásokkal is párosult. A játékrészben Nagy Gergő kétszer, míg László Dávid egyszer volt eredményes. Hazai oldalon még egy találat volt, de ekkor már eldőlt a mérkőzés.  Bagó Gábor: - Gratulálok a fiúknak az NB I-ben maradáshoz! Akik ma pályára léptek szívük-lelkük odatették. Most a pihenés következik és dolgozunk a következő időszak tervezésén, felépítésén.  Az Alsóház másik mérkőzésén:  ee   tt Az utolsó forduló előtt a Versenybizottság az Aramis óvásának helyt adott a Csömörrel szemben és így  három pontot jóváírva győzelmükkel a hetedikek lettek. Az első osztálytól búcsúzott a Rubeola FC Csömör, míg osztályozóra kényszerült a 1988 déli FC csapata.  pity