Keleten megszenvedtek az éllovasok!
2015.02.04 | 17:49
Keleten megszenvedtek az éllovasok! MAG-LOG TEAM CFT - KINCSEM LOVASPARK SE 3 - 7 (3-2) Szünetig úgy tűnt, meglepheti a fiatal Gödöllő a Kincsemet, de fordulás után helyre állt a világ rendje és a triplázó Fülöp Lajos vezérletével nyertek a rutinosabb nagykátaiak. Ezzel a győzelemmel továbbra is őrzik Vörös Péterék második helyüket.   KASTÉLYDOMBI SE - NYÍRGYULAJ KSE 6 - 8 (4-4) Rangadót rendeztek Monoron, hiszen mind a két fél hibátlan volt tavasszal. 3 meccsből, 3 győzelem a mérleg. A kérdés az volt, kinek szakad meg a jó sorozata. Szoros küzdelmet hozott a találkozó, fej-fej mellett haladtak a csapatok, csak a hajrában dőlt el a találkozó. A vendégeknek jobban sikerült a hajrá, így övék lett a három pont. Természetesen Berecz ismét kivette a részét a góllövésből, ezúttal négy találatig jutott.   ROMHÁNY SE - MVFC BERETTYÓÚJFALU II. 2 - 4 (1-3) Előzetesen nagyarányú vendégsikerre lehetett számítani, de a fölényes Mezei siker elmaradt. A vendégeknél nem volt visszajátszó, így csak a fiatalok kaptak szerepet, akiknek nehéz volt elbánni a romhányiakkal. Szünetre két gólos előnyt szereztek, majd megőrizték a találkozó végéig. Ha nyögvenyelősen is, de megvan a három pont a „KisMezei” számára.   PESTSZENTLŐRINCI SFA - CSENGER 4 - 3 (2-1) A jelentősen átalakult Pestszentlőrinc fogadta a Csengert, akik inkább otthon erősek, míg idegenben kevésbé megy nekik. A rossz idegenbeli mérlegük most sem szakadt meg. A hazaiak elment három góllal, amit a vendégek nem tudtak ledolgozni, csak a szépítésre futotta. A meccs krónikájához tartozik, hogy a hazaiaktól Simonyit a mentő vitte el bokasérülés miatt, de szerencsére kiderült, hogy nincs nagyobb baj.   ENERGIA SC GYÖNGYÖS - REAC SISE FUTSAL 7 - 6 (4-2) Fordulatos meccset hozott a listavezető Gyöngyös és a REAC összecsapása. Az első félidő a házigazdáké volt, két gólos előnyre tettek szert. Ezt sokáig őrizték, a második félidő közepére egalizált a REAC, de a hajrá a Gyöngyösé volt. Az utolsó előtti percben Nádudvari negyedik góljával megszerezték a három pontot, amivel őrzik első helyüket.   DEAC - MMSZ SE 4 - 3 (2-2) A vendég Málta ráijesztett a hazaiakra. A játékrész közepére két gólos előnye volt a vendégeknek, amit csak a félidő végére tudott ledolgozni a Debrecen. A fordulás után is maradt a szoros küzdelem, de végül a vendéglátók begyötörték a negyedik góljukat, amire nem érkezett válasz. Az MMSZ rászolgált volna az egyik pontra.   RTK-VASLÓ - BÁBOLNA-NATURALMEAT 3 - 3 Változatos meccset hozott a két alsóházi csapat ütközete. Hiába vezettek kétszer is a hazaiak, a Törökszentmiklós egyenlíteni majd fordítani tudott. A csattanó a végére maradt. Az RTK az utolsó percben betalált, amivel megmentette az egyik pontot.