Gyöngyös, Városi Sportcsarnok, 1500 nézõ
Jv: Diaz (spanyol), Daragan (ukrán)

Magyarország: Balázs - Tóth Sz., Gyurcsányi, Madarász, Lódi cs: Szente, Baranyai, Trencsényi, Nagy G., Szabó Z., Németh, Tóth Gy. Szövetségi kapitány: Kozma Mihály

Lengyelország: Nawrat - Kusia, Szlapa, Kasprzyk, Slonina cs: Korczynski, Sobalczyk, Widziki, Jarzmik, Volansk, Krzawcyk, Brzenk Szövetségi kapitány: Leszek Laczak

Gólszerzõk: Lódi 1.perc 1-0, Gyurcsányi 3. perc 2-0, Kasprzyk 7. perc 2-1, Gyurcsányi 8. perc 3-1, Gyurcsányi 11. perc 4-1, Szlapa 38. perc 4-2, Madarász 39. perc 5-2, Tóth Sz 40. perc 6-2

Sárga lap: Lódi, Korczynski, Slapa, Krawczyk, Slonina

Kiállítva: Nawrat 18. perc, Krawczyk 33. perc

Csordulásig telt a gyöngyösi sportcsarnok, minden jegy elõvételben elkelt. Ezúttal Sivák Péter maradt ki a keretbõl. Mi kezdtünk, s alig telt el hét másodperc, máris mi vezettünk Lódi talált hat méterrõl a kapuba. Lendületünk nem hagyott alább, a harmadik percben Gyurcsányi zseniális cselek után a rövid sarokba passzolt. Villámrajt! Nem merészkedtünk túl a félpályán védekezésben, a biztonságra helyeztük a fõ hangsúlyt. A lengyelek letámadni próbáltak, ám labdakihozatalaink magabiztosak voltak. Hét perc elteltével szépítettek a vendégek, ám egy minutummal késõbb Gyurcsányi bal oldali elfutása után ismét kettõvel vezettünk. Tovább robogott  a magyar csapat, s a félidõ derekán ismét Gyurcsányi iratkozott fel a góllövõlistára. A félidõ végén a lengyel hálóõr kézzel ért a labdához a hatoson kívül, amiért járt is a piros lap. Az emberelõnyt azonban nem tudtuk gólra váltani, nyugodtan, inkább az idõvel gazdálkodva járattuk a labdát. A második játékrész mozgalmasan idult, helyzetek itt is ott is. A labda többet volt a vendégeknél, de nem tudtak ezzel igazán mit kezdeni. Madarász szenzációs ollózó mozdulata után a kapufán landolt a labda a huszonhatodik percben. Ez a félidõ is hozott egy kiállítást, Krawczyk mehetett zuhanyozni második sárga lapja után a félidõ közepén. Idõt kértek a lengyelek, s ezután már vészkapussal próbálkoztak. Kusia elért egy kapufát is a létszámfölénybõl. Pontatlan volt a lengyel válogatott, lõttek ugyan kapura, de a zseniálisan védõ Balázs Zoltán eszén nem tudtak túljárni. Az utolsó három perc három gólt hozott. Elõbb Szlapa talált kapunkba, majd Madarász emelt a gólvonal mögé saját térfelérõl. A koronát Tóth Szabolcs, csapatunk kapitánya tette fel a magyar csapat teljesítményére. Taktikus, fegyelmezett játékkal, teljesen megérdemelten nyerte  Magyarország a negyedik selejtezõcsoportot, százszázalékos teljesítménnyel.

Kozma Mihály
Rendkívül boldog és büszke vagyok. Fantasztikus játékkal, csodálatos taktikai fegyelemmel és nagy szívvel játszottunk. Ilyen jó közönség elõtt lehetetlen volt veszíteni.

Leszek Laczak
Nagyon csalódott vagyok, hogy nem sikerült az elsõ hely megszerzése, pedig nagy reményekkel vágtunk neki a találkozónak.