Kanizsa siker az ELTE elleni rangadón!
2019.11.15 | 11:24
Kanizsa siker az ELTE elleni rangadón! A férfi NB II Nyugati csoportjában várható eredmények születtek a 10. fordulóban, de mindenhol szoros küzdelemben dőlt el bajnoki pont, pontok sora. A forduló mérkőzésén a TFSE idegenben is győzni tudott az üldöző Haladás II ellen, megszerezte első győzelmét a Hidegkút.   Nyugati csoport   SZC FUTSAL CLUB – REAC-SISE 5-5 (1-4) A REAC a Fradi elleni kupameccsen bizonyította, hogy jobb teljesítményre is képes, ha normál kerettel állnak ki egy bajnokira. A rákospalotaiak kétszer is vezettek három góllal, de mégsem tudtak nyerni. Néhány perc után már 0-3 volt az eredményjelzőn, de kapaszkodni tudnak a hazaiak, majd a fordulás után visszaállt a három gólos különbség de a bábolnai alakulat a hajrában pontot mentett.   HALADÁS VSE II. – TFSE SZERTARSPORT.HU 2-4 (2-1) A szombathelyi fiatalok az első félidőben meglepték a listavezetőt, és két gólos előnyre is szert tettek, de aztán a fővárosi alakulat rendezte sorait. A fordulás után már a szebbik arcát mutatta a TF és rutinos játékosainak köszönhetően ha nehezen is, de hozták a kötelezőt, és továbbra is az élen állnak.

26754134_1998521293496287_126435961_n

NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB – ELTE-BEAC 6-3 (3-0) Rangadónak indult, de végül sima meccs lett belőle. Az egyetemisták az elmúlt fordulókban hozták a mérkőzéseket és úgy tűnt, egy bravúrral akár felléphetnek a második helyre. Ezt a Kanizsa nem így gondolta, és lényegében az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát. Négy gólos különbségnél a második félidőben volt egy fellángolása a vendégeknek, de a hajrá ismét a Nagykanizsáé volt, így könnyedén tartották otthon a három pontot, amivel próbálják tartani a lépést a listavezető TF együttesével. 74670808_2554557461287066_3788284420633395200_o   HIDEGKÚTI SC – 5 STARS-ÉRDI VSE 6-4 (2-1) Mind a két fél sikeresen vette az első magyar kupa fordulót, amiből próbáltak lendületet meríteni, de úgy tűnik, ez a Hidegkútnak sikerült jobban. Az érdiek az Aramist ejtették ki, és azzal a játékkal jó esélyük lett volna most is a sikerre, de ezt nem tudták megismételni. A hazaiak végig vezetve, magabiztosan nyerték végül a találkozót, így már Somogyi Gábor fiai a kupa után a bajnokságban is megszerezték első győzelmüket és felzárkóztak az előttük állókra.