Jól hangolt az ETO az Elite Roundra
2015.11.06 | 11:54
Jól hangolt az ETO az Elite Roundra A RÁBA ETO könnyed játékkal, 12 góllal verte a sereghajtó Rubeola együttesét. Már az első félidő elején kijött a két csapat közötti különbség, az ETO nagy fölényben játszott a Rubeola ellen. Hét gólos előnyükhöz nem férhet kétség, akár kétszámjegyű is lehetett volna a szünet előtti eredmény. A folytatásban nem változott sokat a játék képe, talán csak annyiban, hogy az ETO nem hét, hanem 5 gólt lőtt. A Rubeola nagy küzdelem árán sem tudta megszerezni becsületgólját a jól muzsikáló győri védelem és Alasztics remek védéseinek köszönhetően. A Rába ilyen különbséggel is megérdemelten nyert. Örömteli, hogy a győri fiatalok is több lehetőséget kaptak ma a játékra. RÁBA ETO-RUBEOLA FC 12-0 (7-0) Győr, Magvassy Sportcsarnok ETO: Alasztics M. – Lódi T., Juanra, Alex, T. Drahovsky Csere: Harnisch Á., Dróth Z., M. Seidler, Amrani, Sáhó K., Farkas B., Jakatics Á., Matkovics G. Tóth Gy. Vezetőedző: Jordi Illa Solé Rubeola: Varsányi Á. – Jenei O., Varga Cs., Érsek R., Kurucz L. Csere: Matuzsi M., Tősér G., Víz F., Pirik T. Miletics Zs., Husz A., Gyárfás T. Horváth G. Vezetőedző: Takó Csaba Gólszerzők: T. Drahovsky (3’, 5’, 22’, 34’), Alex (4’, 11’), Seidler (9’, 29’), Amrani (14’), Dróth Z. (18’), Lódi T. (30’),  Harnisch Á. (37’) Sárgalap: Kurucz L. (17’)