Javítottak a fiatalok
2018.09.25 | 21:07
Javítottak a fiatalok Az U21-es válogatottról nem írtunk az első nap után, ezért most pótoljuk. Nem esik nehezünkre, mert az első napi némileg meglepő vereség után a szlovákok ellen ragyogó játékkal kárpótoltak bennünket Fekete Olivérék. A mérkőzéseket Frank Tamás edző értékelte a Hungary számára. Magyarország - Csehország 1-4 (0-1) Góllövő: Fekete Ottó Kezdő ötös: Faragó- Józsa, Víz, Fekete O, Nehéz Frank VálogatottFrank Tamás: -Nagy iramban kezdődött mérkőzés, a csehek rögtön magukhoz vették a kezdeményezést, csak ritkán jutott levegőhöz a magyar csapat. A félidő derekán azért már láttunk magyar akciókat is, de még mindig a csehek voltak fölényben, amit 5 másodperccel a szünet előtt gólra váltottak. A második félidőben fokozatosan javult a mieink játéka, ennek ellenére kettőre tudta növelni előnyét ellenfelünk. Ezután mindent megtettek a fiúk és sikerült közelebb kerülni egy kis büntető után de ellenfelünknek erre is volt válasza. Az 5:4 es játék sem hozott sikert sőt egy elkapkodott lövés után 4:1 re módosult az eredmény.  Magyarország - Szlovákia 6-1 (3-1) Góllövő: Józsa, Kártik, Sípos,Nehéz, Fekete O.(2) Kezdő ötös: Klcso - Józsa, Víz, Fekete O, Nehéz Frank Tamás: - Kicsit nehezen melegedtek be csapatok de, a mérkőzés elejétől a magyar válogatott irányította a játékot. A félidőben már 3:1 re vezettünk, de emellett több nagy lehetőség is adódott előttünk. A második játékrészben is végig fölényben voltak a mieink és teljesen megérdemelten nyertek még ilyen arányban is. Az utolsó napon a lengyelekkel játszanak Nehéz Krisztiánék 10:00-or, melyet itt is láthatnak, a Futsal Hungaryn. A tabella állása:
1   Csehország 2  2  0  0  7-3   6
2   Magyarország 2  1  0  1  7-5   3
3   Lengyelország 2  1  0  1  4-4   3
4   Szlovákia 2  0  0  2  2-8   0

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15