Javított a Kincsem Gyöngyösön!
2015.11.25 | 21:39
Javított a Kincsem Gyöngyösön!   MAG-LOG TEAM CFT Gödöllő - DEAC 8-8 (1-4) A Gödöllő számított az esélyesebbnek, de a debreceniek erre rácáfoltak és remek játékkal három gólos előnyre tettek szert, de a Baranyai-alakulat szünetben rendezte sorait, és egálra hozta a találkozót. Az utolsó percekben volt lehetőség mind a két oldalon a három pontot begyűjteni, de maradt végül az igazságodnak mondható döntetlen, amivel a Gödöllő lépéshátrányba került a dobogósokkal szemben.   ENERGIA SC GYÖNGYÖS - KINCSEM LOVASPARK SE 7-10 (3-4) Mind a két csapat vereséget szenvedett az előző játéknapon, így a kérdés az volt, kinek sikerül javítani. A Kincsem nagy zakóba szaladt bele otthon, és kötelező volt a győzelem, hogy az élen tudjanak maradni. Ezt átérezték Vörös Péterék, és sokkal összeszedettebben játszottak, mint legutóbb. A kiegyenlített találkozón többnyire ők vezettek, és a Gyöngyös szaladt az eredmény után. A hazaiaknak az utolsó percben megvolt a lehetősége az egyenlítésre, de a kisbüntetőt kihagyták, majd vészkapus játékból kaptak kettőt, így a Kincsemesek örülhettek a végén, és maradtak az első helyen.   CSENGER FUTSAL - UFC GYÖMRŐ 22-0 (14-0) A Csenger az alsóházi csapatok ellen hazai környezetben gólfiestát rendez, és ezt a Gyömrő sem úszta meg. A vendéglátók nekik estek ellenfelüknek, és annyit rúgtak, amennyit csak bírtak. Nem álltak le egy percre sem. A Szilágyi alakulat elsőként átlépte ebben a bajnokságban a 100 rúgott gólt. A Gyömrőtől még szépítésre sem futotta.   NAGYKÁTA FUTSAL - SZTE EHÖK SE 0-10 (0-4) A vendégek egy élesebb sorozat után egy könnyebb meccsre készülhettek, és kapott gól nélkül magabiztosan abszolválták. A hazaiak hiába lelkesedtek ezúttal is, rúgott gól nélkül zártak, és továbbra is sereghajtók.   MVFC BERETTYÓÚJFALU II. - FISE 8-1 (2-0) A papírformának megfelelően alakult az eredmény, bár az első félidőben még tartotta magát a vendégcsapat. Szünetben még csak két gólos volt a különbség, de a végére kiütközött a nagyobb játékerő, és sima Mezei siker lett v ége.   MAGLÓD TC - KASTÉLYDOMBI SE 4-7 (1-4) Eddig a maglódiak a védekezésüknek köszönhették a legtöbb pontjukat, ehhez képest most ez hagyta cserben őket. Ezúttal nem tudták azt játszani, amit szoktak, és a vendégek Simon Zsolt vezérletével begyűjtötték a három pontot. A Kastélydomb ismét megmutatta, hogy bárki ellen képes nyerni, a kérdés csak az, hogy a könnyebb találkozókon melyik arcukat mutatják.   REAC SPORTISKOLA SE - ALUKONSTRUKT ECS 10-6 (6-1) Egyre jobban úgy tűnik, hogy a Nyíregyháza nem tud meghatározó szerepet betölteni a keleti csoportban. Most egy újabb vereségbe szaladt bele, ezúttal a REAC vendégeként. A hazaiak felszálló ágban vannak, amit ez a győzelmük is mutat. Már az első félidőben eldőlt a három pont, hiába volt a vendégeknek egy fellángolásuk a második játékrészben. Az csak a nagyobb vereség elkerülésére volt elegendő. TABELLA