Játékvezetői itélet döntött Debrecenben ?
2018.11.18 | 07:39
Játékvezetői itélet döntött Debrecenben ? Két jó sorozatban lévő csapat találkozott az Egyetemi Sportcsarnokban, Debrecenben pénteken este. Nem könnyű mostanság Debrecenbe menni vendégnek, hiszen Elek Gergő csapata egyre érettebb futsalt mutat be hétről-hétre. A Veszprém pedig az eddigi évek stabil játékához megszerezte a Gyurcsányi-Dávid-Komáromi minőségi hármast is, tehát bajnokesélyesként is kezelhető a Madarász csapat. A mérkőzés résztvevői másként értékelik a találkozót, hiszen Elek Gergő döntőnek minősíti Tóth Attila kiállítását, míg Madarász János szerint csapata ennyivel jobb volt a mérkőzésen. [gallery ids="105856,105857,105858"] Futsal NB I, 10. forduló: Debreceni Egyetemi AC–1. FC Veszprém 1-4 (1-1) Debreceni Egyetemi Sportcsarnok, vezette: Zimonyi (Kiss Gy., Urgyán). Debrecen: Faragó Á. – Tóth A., Faragó L., Esztergomi, Varga D. Csere: Dobi, Kasuba, Szentes Bíró, Rácz, Vékai, Kovács I., Krajcsi, Kondás, Gellérfi Vezetőedző: Elek Gergő. Veszprém: Spandler – Komáromi, Dávid, Gyurcsányi, Bencsik R. Csere: Schmidmajer, Tatai, Tar, Boromisza D., Erdősi, Bognár P., Bencsik Ádám Vezetőedző: Madarász János. Gólszerzők: Szentes Bíró (8.), ill. Bognár (13.), Tar (25.), Boromisza D. (33.), Tatai (38.). Piros lap: Tóth A. (24.). Elek GergőElek Gergő: - Kétfelé kell választanunk a mérkőzést, de nem félidőnként! Az első félidőben és a második félidő elején ki-ki meccset tudtunk játszani, a Veszprém többet birtokolta a labdát, de helyzetünk ugyanannyi volt. Majd a játékvezető úgy döntött, hogy ne mi döntsük el a meccset, hanem megteszi ő. Egy a kaputól 15 méterre kezdődő szabálytalanságot nyilvánvaló gólhelyzetnek titulált és újfent kaptunk egy olyan pirosat, ami a nevetséges kategóriát súrolja! Ezt egy ilyen szintű Veszprém ellen nem bírjuk el. Ezután hajtottunk, küzdöttünk, de nem sikerült a zárkózás. Jogosan nyert a Veszprém, mert nem tudtuk feldolgozni a helyzetet és ezután már hibákat követtünk el! MadarászJános_vezető_edző Madarász János: - Jó ütemű mérkőzésen a csapatom remek teljesítményt nyújtott. Mind védekezésben, mind támadásban éretten játszottak. Tőlem megérdemlik a tapsot gratulálok minden egyes játékosomnak.     fotó: Papp Attila