Izgalmas mérkőzésen szoros vereség
2019.02.06 | 22:15
Izgalmas mérkőzésen szoros vereség Az U19-es válogatottunk újabb felkészülési mérkőzéseket játszik a grúziai EB selejtező torna előtt. Csengeren kétszer mérkőznek meg Tama Ádámék az ukránok ellen. A mai nap egy szoros mérkőzésen szenvedtünk vereséget a fantasztikus csengeri szurkolók előtt. Magyarország - Ukrajna 3-4 (0-1) U19 válogatott mérkőzés Csenger, 700 néző Magyaroszág: Dohány Dominik - Fekete Olivér, Juhász Donát, Tama Ádám, Östör Martin Cserék: Magyar Kristóf (k) Daróczi Dávid, Sipos Robin, Soltész István, Rónaszéki Botond, Fekete Márk, Tóth Máté, Szakasics Balázs, Nagy Kevin, Gerencsér Antal. Edző Frank Tamás Góllövők: Tama Ádám 2, Rónaszéki Botond Frank VálogatottFrank Tamás:Egy kiegyenlített első félidő után a második játékrészben bealudtunk egy 6-7 percre és ez megpecsételte a sorsunkat.. Utána hiába jöttünk vissza a mérkőzésbe egyenlíteni már nem sikerült. Úgy érzem több játékosom is tud ennél jobban és koncentráltabban játszani és ezt remélem már holnap bizonyítják. Köszönjük a lelkes csengeri szurkolótábornak hogy végig buzdították a csapatot.   [gallery ids="108219,108220,108221"]

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00