Ismét tornagyőztes egy Fehér csapat
2017.10.17 | 15:35
Ismét tornagyőztes egy Fehér csapat A harmadik nap zárómérkőzése döntött az Ostrava Kupán az első helyezés sorsáról. A mieink nem hagytak sokáig kétséget a győztes kilétéről, hiszen már az első percben megszerezték a vezetést. A győzelem nem volt könnyű, hiszen a szlovákok (magyar nemzetiségű fiúkkal a soraikban) az első két mérkőzésen legyőzték a cseheket és a franciákat is. A mai nap azonban Fehér Zsolt csapatáról szólt. Magyarország – Szlovákia 6-0 (1-0) Ostrava Kupa, Dubina Sportcsarnok Vezette: Klečacký – Filipský Magyarország: Györfi  – Nagy, Sipos, Papp, Németh, Csere: Bogdán, Szabó, Daróczi, Tama, Tóth, Kolompár, Szücs, Milavecz Edző. Fehér Zsolt Szlovákia: Janošec  – Ševčík, Moravec, Koricina, Babják, Csere:  Boháč, Keszi, Bačo, Kuruc, Kövér, Šlehofer, Lengyel, Zaťura, Medoň Góllövők: Papp 1’, Tóth 26’, Tóth 28’, Tama 39’ Tama 39’ Kolompár 40’

Ezzel a ragyogó eredménnyel tornagyőztes lett a magyar U17-es válogatott 1. Magyarország ------------3-2-0-1-15--8-6 2. Szlovákia ---------------3-2-0-1--8--8-6 3. Franciaország -----------3-1-1-1--9--9-4 4. Csehország --------------3-0-1-2--9-16-1 Fehér Zsolt 133Fehér Zsolt: - A mérkőzést megelőzően azt kértem a srácoktól, hogy tolják ki jobban a koncentrációt ne csak az 1. félidőben játszanak meggyőzően, hanem a másodikban is! Ez sikerült! Ma kifejezetten éretten és taktikusan futsaloztunk, és ennek meg is lett az eredménye! Ilyen nagy arányban is megérdemelten nyertünk! Nem is emlékszem mikor hozott le válogatott mérkőzést kapott gól nélkül! Ez külön öröm! Köszönet mindenkinek, akik részt vállaltak ebben a sikerben! Gratulálok a játékosoknak! Jövő héten újra találkozunk a srácokkal, ahol is megkezdjük a felkészülést az olimpia selejtezőre!

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00