Ismét legyőztük a szerbeket
2019.11.17 | 19:48
Ismét legyőztük a szerbeket A szombati szegedi 3-0-ás győzelem után ismét diadalmaskodtunk Szerbia női futsal válogatottja ellen Szabadkán. Kota szerzett vezetést a mérkőzés elején, melyet szinte azonnal egalizált Stojanovic. Ganczer szerezte második gólunkat, melyet megfejelt Horváth Viki, megszerezve első gólját a válogatottban. A szünet előtt viszont egy gólra zárkózott a hazai csapat, sőt egyenlíthettek is volna. Deczki Vanda a kiállítás sorsára jutott, ám a megítélt büntetőt kihagyták a szerbek. A második félidő rémálomszerűen kezdődött, és ki más, mint Stojanovic már a második percben egalizált. És, hogy teljes legyen a dramaturgia ismét  jött Kota, de ugyanabban a percben egyenlítettek a szerbek. A hajrá Dombó János lányainak sikerült jobban, és Szalkai Kitti megszerezte a győztes gólunkat. Az újjászerveződő, több újoncot is avató magyar válogatott minden elismerést megérdemel a két győzelméért. Szerbia - Magyarország 4-5 (2-3) Szabadka, JKP Sportcsarnok Vezette: Bojan Graovac – Boda László – Aleksandar Tornjanski Magyarország: Deczki Vanda – Varga Adél, Ganczer Hajnalka, Kota Gabriella, Krascsenics Csilla Csere: Hargas Annamária, Üveges Katalin, Szalkai Kitti, Nagy Anikó, Folk Zsuzsanna, Tóth Nóra, Horváth Viktória, Tóth Hilda, André Antónia, Edző: Dombó János Szerbia: Mila Dujovic  - Andrijana Trisic, Jovana Stojanovic, Barbara Izgarevic, Milica Andric Csere: Tijana Milosevic, Marija Armus, Nikolina Batinic, Nina Cavic, Anica Plecic, Lana Colic, Marina Radovanovic, Mina Cavic, Tamara Dimitrovic Edző: Dejan Majes Góllövők: Kota Gabriella 2. perc, Ganczer Hajnalka 15. perc, Horváth Viktória 17. perc, Kota Gabriella 29. perc, Szalkai Kitti 36. perc illetve Stojanovic 5. perc, Trisic 17. perc, Stojanovic 22. perc, Mina Cavic 29. perc

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00