Aramis: Sikur - Frank, Horváth N., Hosszú, Csopaki.
Csere: Takács, Korozmán, Horváth Sz., Sámson, Pál, Sebestyén, Soós.
Játékos-edzõ: Frank Tamás.

UTC: Halász - Balogh, Mészáros, Ferenczi, Berndt.
Csere: Juhász, Brinszky, Puskás, Bánóczki.
Játékos-edzõ: Brinszky Adrián.

Gól: Hosszú (1′, 4′), Takács (20′), Horváth N. (20′), Korozmán (38′) ill. Mészáros Z. (6′), Balogh (23′, 30′)

Sárga lap: Brinszky (5′)

Beragadt a kezdésnél az UTC, az elsõ öt percben Hosszú kétszer is mattolta Halászt, így hamar kétgólos hátrányba került Brinszky Adrián csapata. Nem sokkal késõbb szépíteni tudott az UTC, a hazaiak védõje és kapusa nem értette meg egymást, mindenki szabadrúgást várt az után, hogy másodjára ért labdába a hatoson belül Sikur, a guruló labdára azonban Mészáros lecsapott, és az üres kapuba lõtt, 2-1.
Ezt követõen hosszasan reklamáltak az Aramis játékosai, majd a kedélyek csillapodását követõen Sikur bravúrokkal javított, Puskás és Juhász lövéseit is hárította a hazai kapus. Két, három az egy elleni szituációt is elrontott az UTC, Puskás újabb bombáját is megfogta Sikur, majd mindössze 30 másodperc volt hátra az elsõ félidõbõl, amikor jött a "fekete leves". Még a félidõ vége elõtt két gólt is tudott szerezni az Aramis, így a helyett, hogy a játékban inkább benne lévõ döntetlennel fordultak volna a felek, háromgólos fór volt az Aramisnál.
A második félidõ elején Balogh hozta vissza a szegedi reményeket egy szabadrúgást követõen, majd az Aramis kapufáig jutott. Az alacsony iramban zajló mérkõzés 30. percében már csak egy volt az UTC hátránya. Sikur kapus hibájából Balogh lõhetett szabadrúgást, és okosan belsõvel tekert a kapuba.
 4-3.  A hátralévõ tíz percben mindent megpróbált az egyenlítés érdekében az UTC, azonban két perccel a vége elõtt Korozmán kihasználta ziccerét, léc alá lõtt labdájával ismét kettõvel vezetett az Aramis, innen pedig már nem tudott visszajönni a Kertész utcai csapat, amely újabb pontszerzési lehetõséget szalasztott el, így továbbra is pont nélkül áll az NB I-ben.

Horváth Norbert: - Jól kezdtünk, megalapoztuk a mérkõzést, ráadásul szünetig tovább tudtuk növelni az elõnyünket. Szünet után a biztos elõny tudatában kissé kiengedtünk, így kissé szorosabbra sikerült a vége. A lényeg a három pont, ami nagyon fontos volt, mert így felléphettünk a dobogóra.

Brinszky Adrián: - Alapvetõen a szokásos forgatókönyv érvényesült, mindent elkövettünk azért, hogy elveszítsük ezt a mérkõzést.

Fotó: aramisfutsal.hu

Forrás: szegedma.hu