Ismét győzelem a szerbek ellen
2018.11.26 | 15:55
Ismét győzelem a szerbek ellen U19-es futsal válogatottunk az októberi, ostravai tornagyőzelme után most a szerbek elleni dupla meccsen ért el sikereket. A magyar válogatott szombaton délután Szabadkán meccselt a szerbekkel. A találkozó első félideje a szerbeké volt, már a 20. másodpercben megszerezték a vezetést, de a mieink fordítottak, majd a szerbek egyenlítése után, a második félidőben megszerezték a győztes találatot is (2-3). A vasárnapi, szegedi összecsapáson jól kezdett a magyar csapat, 3-0-ra is vezettünk, a szerbek a szünet előtt csak szépíteni tudtak. A fordulás után viszont percekig rá sem lehetett ismerni a magyar csapatra, a szerbek zsinórban három gólt szerezve 4-3-ra átvették a vezetést. Rendeztük a sorokat, kiegyenlítettünk, majd az újabb szerb találatra Tama Ádám két góljával válaszolva 6-5-re megnyertük a meccset. 46502019_1418484241621119_7960286613970354176_n - Mindkét mérkőzés érdekes volt, az elsőn a kezdés után, a másodikon a fordulás után játszottunk érthetetlenül gyengén, de Szabadkán és Szegeden is rendezni tudtuk a sorokat, és amikor tudásunknak megfelelő teljesítményt nyújtottunk, az eredményességünk is javult - értékelt a mérkőzés után Frank Tamás. - A fiatal játékosoknál természetes, hogy hullámzó teljesítményt nyújtanak, ez a fajta hullámzás azonban már túlzó. Biztató, hogy többször is felálltunk vesztes állásból, ez a csapat belső erejét mutatja, de a két meccsen láttuk, hogy sokat kell még javulnunk a jövő tavaszi tétmeccsekre. Magyarország-Szerbia 6-5 (3-1) Magyarország: Horváth Bendegúz - Juhász Donát, Soltész István, Fekete Olivér, Tama Ádám Cserék: Dohány Dominik, Tóth Máté, Nagy Kevin, Daróczi Dávd, Rónaszéki Botond, Gerencsér Antal, Kecskés István, Papp Zsombor, Östör Martin Góllövők: Soltész 2, Tama 2, Fekete O, Rónaszéki

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00