IGAZSÁGOS DÖNTETLEN AZ ALSÓHÁZI RANGADÓN
2016.06.05 | 13:47
A futsal NB I alsóházi rájátszásának 9. fordulójában parázs hangulatú, gólokban gazdag mérkőzést vívott egymással a Göcsej SK és közvetlen üldözője a fővárosi Aramis SE.  Göcsej SK - Aramis SE 3-3 (3-3) Zalaegerszeg, 100 néző Jv: Vass István (Tamási, Imrő) Göcsej SK: Cseresnyés, László, Apatini, Szőke, Nagy, Csere: Borsi, Halmos, Bogyó, Lukács, Horváth D., Major, Horváth E., Edző: Korolovszky Gábor Aramis SE: Boldizsár, Pál, Roni, Frank, Héger, Csere: Jovánczai, Szabó, Farsang, Csopaki, Boznánszky, Ábel, Soós, Edző: Frank Tamás Gólszerzők: Szőke, Nagy (2), ill: Csopaki, Pál (2),  Remekül kezdtek a hazaiak, hiszen már 30 másodperc elteltével Szőke Ádám megzörgette a vendégek hálóját (1-0). A gól feltüzelte a csapatokat és parázs hangulatú mérkőzés kerekedett a rangadóból. A Göcsejnek már a negyedik percben négy fault állt a neve mellett. A folytatásban mindkét oldalon adódtak helyzetek, de a kapusok állták a sarat. A 12. percben Csopaki révén egyenlítettek a fővárosiak, majd fél percen belül már a vezetést is átvették (1-2). A 14. percben büntetőből növelték előnyüket a vendégek (1-3). A 16. percben Nagy Gergő pontrúgásból szépített, majd fél perc múlva büntetőből egyenlített (3-3).  Nagy lendülettel kezdték a csapatok a második félidőt is, ami mindkét oldalon helyzetekben mutatkozott meg. Az első tíz percben főleg a küzdelem dominált és a mezőnyjáték mellett a kapusoknak jutott főszerep. A 35. percben a fővárosiak óriási ziccerben hibáztak. A másik oldalon a fiúk tűzijátékot rendeztek. A végét megnyomták a hazaiak, de a győztes találatot nem sikerült bevinnünk.  Az első félidő a gólokról, míg a második a taktikai játékról szólt, amiben egyenlő erők küzdelmét láthatta a közönség.  Bagó Gábor 1Bagó Gábor: - Ha minden meccsen ilyen agresszíven tudunk játszani és ilyen fegyelmezetten, akkor nem lehet kérdés a bennmaradásunk. Hétfőn még egy lapáttal kell rátennünk és akkor győzhetünk. Gratulálok a fiúknak, értékes pontot szereztünk!  frank_tamas_1Frank Tamás:Most már sokadik mérkőzésünket engedtük ki a kezünkből... Mindkét csapat idegesen és feszülten játszott, a színvonal is hagyott kívánnivalót maga után! Az eredmény sem igazán kielégítő egyik csapatnak sem így elmondható hogy nem vagyunk elégedettek! Igyekszünk az utolsó körben minél jobban szerepelni és elkerülni az osztályozót! A Göcsej SK a következő fordulóban, június 6-án a sereghajtó Rubeola FC látja vendégül 19 órától.  pity  A másik mérkőzés eredménye az Alsó-házban: 11 [gallery ids="61023,61025,61028,61031,61033,61034,61037,61040,61042,61045,61046,61048,61049,61051,61054,61057,61060,61063,61064"]