Hozta a resicabányai meccset az FK
2016.03.05 | 19:09
Hozta a resicabányai meccset az FK Régen tudósítottunk a román bajnokságról, azon belül is a Székelyudvarhely csapatáról. Az előző évekhez viszonyítva a mostani bajnokságban gyengélkednek Jakab Zoltán fiai. A székely magyar csapatok közül jelenleg a Sepsiszentgyörgy és a Kézdivásárhely is megelőzi őket a tabellán. Hozta a resicabányai meccset az FK, megelőzte ellenfelét ezzel a tabellán. Négygólos győzelmet aratott szombaton délután Resicabányán az FK Székelyudvarhely teremlabdarúgó csapata, így már rájátszást érő helyen áll. A Resicabányai Muncitorul otthonában hozta a kötelező győzelmet az FK Székelyudvarhely, így némiképp feledtette a hétközben mutatott gyenge játékát.  Péter – Szécsi, Szőcs Lóránt, Csoma Ferenc, Biró kezdőötösön kívül pályára lépett még Klein (a második félidőben ő védett), Dániel, Miklós, Kedei, Silion, Kovács és Boda. Jakab Zoltán együttese magabiztosan, a találkozót végig uralva gyűjtötte be a három pontot, a hazaiak az utolsó percekben, 0-5-ös állásnál ellentámadásból tudtak szerezni egy vigaszgólt. "Összességében jobban játszottunk, mint az ezt megelőző meccsen, ha a kötelező győzelmeket hozzuk, akkor odaérhetünk a rájátszásba. Ez a győzelem nagyobb arányú is lehetett volna, helyenként jól játszottunk, jó csapat benyomását keltettük." – mondta portálunknak Jakab Zoltán edző-klubelnök a találkozót követően. Az FK ezzel a győzelemmel felkapaszkodott a hatodik helyre, következő mérkőzése vasárnap, március 13-án 18 órától a Jászvásári CSMS ellen less hazai pályán. Teremlabdarúgó 1. Liga, alapszakasz, 20. forduló: Resicabányai Muncitorul – FK Székelyudvarhely 1–5 (0–2 ) Az udvarhelyi gólszerzők: Biró (13., 30.), Szécsi (16., 35.), Dániel 26.)  - Katona Zoltán -

2024.03.27 | 20:40
2024.03.22 | 11:00

2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00
2024.03.16 | 08:15
2024.03.15 | 07:45
2024.03.10 | 09:30
2024.03.07 | 12:15