Hozta a kötelezőt Kolozsváron az FK, megelőzte Galacot
2022.02.02 | 20:15

A teremlabdarúgó 1. Liga 16. fordulójában, hétfőn késő délután a sereghajtó Kolozsvári Clujana vendége volt a Futsal Klub Székelyudvarhely.

Jakab Zoltán együttese jól kezdte a mérkőzést, Kanyó Szilárd duplájának köszönhetően hamar kétgólos előnyre tett szert. Ezután meglepetésre a hazaiak egyenlítettek, ám időben sikerült rendezni a sorokat, és a szünetig Kanyó megszerezte maga és a csapata harmadik találatát, majd Miklós Tamás is feliratkozott a gólszerzők közé. A második játékrészben is a vendégek alakítottak ki helyzeteket, Kedei Barna ellentámadásból, majd Bálint Andor tízméteresből talált be.

A mérkőzés vége előtt a hazaiak ismét betaláltak, beállítva a végeredményt, a Futsal Klub 6–3-ra nyerte a találkozót. Győzelmével ismét feljött a második helyre a Futsal Klub, megelőzte a Galaci United együttesét. Szombaton 13 órakor pedig komoly erőpróba következik, az éllovas, a Matei-testvérekkel megerősödött Dévai Autobergamo látogat Székelyudvarhelyre, a mérkőzést a tervek szerint a Digi Sport élőben közvetíti.

Teremlabdarúgó 1. Liga, 16. forduló:

Kolozsvári Clujana–Futsal Klub Székelyudvarhely 3–6 (2–4), az FK gólszerzői Kanyó 3, Miklós T., Kedei, Bálint.

A Luceafărul Buzău–Temesvári CFR mérkőzést kedden 18 órakor rendezik, míg Déva 5–3-ra verte Galacot.

Forrás: szekelyhon.ro

2024.04.26 | 12:24
2024.04.25 | 13:11

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30