Hibátlan az éllovas Rába ETO
2015.05.05 | 09:39
Hibátlan az éllovas Rába ETO Eldöntetlen félidőt követően a szünet után tudott eredményesebben játszani az ETO, a Veszprém ellen magabiztos hazai győzelem született. Rengeteg hazai helyzet után, meglepetésre a Veszprém szerezte meg a vezetést, amit büntetőből egyenlített ki Dróth Z. a szünetig. A szünet után, már jöttek a győri gólok is, megérdemelten győzött a Veszprém ellen az Rába ETO. Összegezve az első félidőt, az ETO helyzetek sokaságát hagyta ki, hiába játszott jól az első húsz percben. A Veszprém amíg bírta erővel igen veszélyes ellenfele volt az ETO-nak, de a második félidő közepétől csak a védekezésre tudott összpontosítani. Jordi Illa Solé: Először szeretnék gratulálni a csapatomnak, azt hiszem ma egy nagyon komoly meccset nyertünk meg. Azt játszottuk amire készültünk, amit elterveztem, mégis kaptunk egy gólt, pedig 16 próbálkozásunk volt addig az ellenfél két kapura rúgásához képest. Annak örülök, hogy nem adtuk fel és ugyanúgy folytattuk és ezután egy nagyszerű második félidőt tudtunk játszani. A Veszprémnek is szeretnék gratulálni, mert remek mérkőzést játszottak, mindenféle szégyenlősség nélkül jöttek ide, megtették ők is amit tudtak, harcoltak Ők is! Madarász János: – Amíg félprofiként csak hetente kettőt tudunk edzeni nem tudjuk átlépni a korlátainkat. A futsal kedvelőinek érdemes lesz kilátogatniuk kedden és szerdán is a győri Magvassy-csarnokba, ahol a magyar női válogatott mindkét nap 18.30 órától Katalóniával csap össze. RÁBA ETO-FC VESZPRÉM 4-1 (1-1) Győr, Magvassy Sportcsarnok Játékvezetők: Futó T., Czene-Joó Ádám, Horváth Máté ETO: Matkovics G. – Lódi T., Mimi, Juanra, Dróth Z. Csere: Noe, Vevé, Palomeque, Püspök P., Bognár B., Solano, Sáhó K., Tóth Gy. Vezetőedző: Jordi Illa Solé Veszprém: Schmidmayer Á. – Bényi K., Németh P., Tar T., Vas Á. Csere: Sárdi M., Finta P., Tatai J., Boromissza D., Gulyás M. I., László G. Zs., Mudra Á. Vezetőedző: Madarász János Gólszerzők: Dróth Z. (18’), Vevé (26’), Lódi T (28’), Solano (33’), illetve Bényi K. (14’) Sárgalap: Schmidmayer Á. (31’), Németh P. (8’), Vas Á. (38’) Piroslap: Finta P. (17’)  A futsal kedvelőinek érdemes lesz kilátogatniuk kedden és szerdán is a győri Magvassy-csarnokba, ahol a magyar női válogatott mindkét nap 18.30 órától Katalóniával csap össze.