Hiába játszott jobban a Fradi, a végén örülhettek a döntetlennek!
2017.05.31 | 11:10
Hiába játszott jobban a Fradi, a végén örülhettek a döntetlennek!  Fontos három pontért léptek pályára a csapatok. Amennyiben a hazaiak nyernek, nagy lépést tesznek a biztos bennmaradásért, míg a egy esetleges zöld-fehér sikernél helyet cserélt volna a két csapat a tabellán. BŐNY SZAVILL-CONSULTING – FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA Győr, 200 néző Játékvezetők: Farkas, Kovács G. Bőny: Alasztics – Peczár, Zobák, Bogyó, Balanescu Cserék: Szabó, Balogh, Mogor, Mészáros, Nyíregyházky, Ficsor Vezetőedző: Lódi Tamás FTC: Sikur – Komáromi, Sáfár, Horváth. Birinyi Cserék: Laucsek – Szegő, Cséka, Szabó, Andorka Vezetőedző: Felipe Matos Gólszerzők: Balanescu, Peczár illetve Komáromi, Szabó A hazaiak szinte a legerősebb kerettel vághattak neki a találkozónak, míg a Fradi igen foghíjasan érkezett a Magvassyba. A legutóbbi egymás elleni meccsen a Népligetben meglepetésre a Bőny nyert, így égett a visszavágási vágy a fővárosiakban. Ennek jelét már az első percben megadták Komáromiék. Sáfár lőtt egy hatalmas kapufát rögtön a kezdés után, jelezvén, hogy nyerni jöttek. A folytatásban is a vendégek domináltak, legalábbis ami a helyzeteket illeti. Több lehetőségük volt a vezetés megszerzésére, de nem jött össze a gól. Ez idő alatt a Lódi legénység sem tétlenkedett, de nehezen találtak fogást a fegyelmezett vendégeken. Az első gólra 15 percet kellett várni. Ekkor Sáfár ugratta ki remekül Komáromit, aki ziccerben nem hibázott. 0-1 A hazaiak válaszként átálltak vészkapus játékra. Alasztics jött fel az ellenfél térfelére. A kockáztatás sokáig nem hozott eredményt, még helyzet sem nagyon alakult ki. Már-már mindenki a szünetre készült, de aztán egy villanást követően Balanescu egalizált közelről. 1-1

A második félidőt is a Fradi kezdte jobban. Több nagy helyzete is adódott, de rendre elpuskázták. Ahogy telt az idő, egyre jobban úgy tűnt, hogy a Fradi akarata érvényesül, és idő kérdése, hogy ismét vezessenek. De a sok elpuskázott helyzet megbosszulta magát, és a vendéglátók hat perccel a vége előtt Peczár révén kihasználták kevéske helyzetük egyikét a második félidőben. 2-1 Idő szűkében nem maradt más lehetősége a Fradinak, lehozták a kapust. Sokáig úgy tűnt, nem lesz eredménye a vészkapus játéknak, mert a Bőny jól állta a sarat, de fél perccel a vége előtt a szerencse a fővárosiak mellé állt. Sáfár távoli lövése pattant meg egy hazai védőn, amibe Szabó kapott bele a kapu előtt, ami végül utat talált a haza kapuba. 2-2 Hiába játszott ezúttal jobban ellenfelénél a Fradi, és dönthette volna el az összecsapást a második félidőben, a rossz helyzetkihasználás miatt saját magukat hozták nehéz helyzetbe, és a végén még az egy pontnak is örülniük kellett. Az egy pont inkább a hazaiaknak jó, akik maguk mögött tartották ellenfelüket. 4 forduló van hátra, így nem dőlt el, ki ússza meg az osztályozót, de tény, hogy a Bőny előnyösebb helyzetben van riválisánál. Felipe Matos, az FTC mestere: - Amit elterveztünk, az tökéletesen működött. Fegyelmezetten és jól játszottunk. Egyetlen hiba ezen az estén a helyzetkihasználás volt, ami ismét megbosszulta magát. Ahelyett, hogy gólokkal vezettünk volna, a hajrában szaladni kellett az eredmény után. Ez zsinórban a második meccs, ahol felálltunk vesztett állásból, ami mutatja, hogy mentálisan sokat javultunk. Továbbra sem tettünk le róla, hogy beérjük a Bőnyt a tabellán, amiért mindent megteszünk a hátralévő négy fordulóban. Lódi Tamás, a Bőny mestere: - Reális döntetlen született. Gratulálok mind a két csapatnak, mert nagyot küzdöttek. Van még 4 mérkőzés, ezeken mindenki bizonyíthatja, hogy milyen sportember... Még nem dőlt el semmi nb2

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00