Hétfő esti meccsek a bronzéremért
2015.05.18 | 10:09
Hétfő esti meccsek a bronzéremért Futsal NB I Felső Ág, Rájátszás 8. forduló Két mérkőzés maradt hétfőre a Felső Ág rájátszásából. Pénteken eldőlt a bajnoki cím sorsa, a Rába ETO ötödik alkalommal lett magyar bajnok. A hátra lévő két forduló tétje, hogy ki szerzi meg a dobogó harmadik fokát, a bronzérmet.   Aramis SE – Swietelsky-Haladás VSE 2015.05.18 – Hétfő 18:30, Budaörsi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Futó Tamás, Czene-Joó Ádám, Puskás Gabriella A rájátszás előtt a Veszprémnek, illetve az Aramisnak adtunk volna nagyobb esélyt erre, most viszont azt látjuk, hogy a Haladás van előnyösebb helyzetben. Azonban, hogy semmire nem biztosíték ez a hárompontos előny, az abból is látható, hogy a szombathelyieknek két idegenbeli mérkőzésük maradt a végére: az Aramis, és az ETO. Azaz mindenképpen pontot, pontokat kell még szerezniük a hátralévő két meccsen. Sok függ a mai Aramis-Haladás mérkőzésen attól, hogy milyen keret áll a mesterek rendelkezésére. Bár az Aramis botladozik az utóbbi időben, de nagy hiba lenne leírni Frank Tamásékat, hiszen megoldottak ők már ennél nagyobb feladatot is. Mindenesetre melegen tudjuk ajánlani ma esti programnak ezt a mérkőzést a futsal szurkolóknak.   FC Veszprém – Dunaferr Renalpin 2015.05.18 – Hétfő 18:30, Veszprém, Március 15. úti Sportcsarnok Játékvezetők: Ábrahám Tibor, Vass István, Stárics Roland Veszprémben esélyesnek tűnik a Madarász legénység, de Finta eltiltását meg fogja érezni a csapat. Ezen kívül a válogatott Revelanddal sem teljesen rózsás a kapcsolat, úgy hírlik, Dunaújvárosban tervezi a jövőjét a kiváló portás. Na, ez aztán biztosan megadja a mérkőzés alaphangulatát, amelyet fokoz, hogy az Újváros képes kínos perceket szerezni az őt vendéglátó csapatoknak, lásd az Aramis elleni legutóbbi győzelmüket. Úgy néz ki tehát, hogy ennek a találkozónak is lesz tétje, nem is beszélve a Veszprém bronzérmes terveiről.