Hetes győzelmi szériában a Veszprém
2018.12.22 | 13:05
Négy-nullra nyert a Veszprém a Szigetszentmiklós vendégeként az első osztályú futsalbajnokság idei utolsó fordulójában, és immár sorozatban hetedszer győztek a Madarász fiúk.
b20ab063-0f09-4e35-bce1-7462fe8e03d4A vesztett pontok tekintetében második helyen álló Veszprém a hetedik Szigetszentmiklóshoz látogatott a naptári év utolsó NB I-es fordulójában. Az őszi „odavágón” a hazaiak 10-5-re diadalmaskodtak, s ezúttal is egyértelmű esélyesnek számítottak. Ennek megfelelően a 7. percben – Dávid góljával – a bakonyiak szereztek vezetést, majd Tar duplázta meg együttese előnyét közvetlenül a szünet előtt. A második felvonást is a vendégek uralták, Tatai a 23. és a 31. percben is a hálóba lőtt (0-4). A Madarász-csapat sorozatban a hetedik győzelmét aratta az élvonalban, ahol megerősítette a tabellán elfoglalt második helyét. Folytatás január 7-én, amikor az éllovas Berettyóújfalu érkezik a királynék városába. Futsal NB I, 14. forduló: Szigetszentmiklós Futsal–1. FC Veszprém 0-4 (0-2) Szigetszentmiklós Vezette: Tamási, Kiss, Urgyán Szigetszentmiklós: Fülöp – Gál, Schrancz, Gergály, Klicsó. Csere: Szabó Zs., Reich, Faragó, Varga, Vörös, Medgyesi, Östör, Nagy R., Bihari. Veszprém: Spandler – Tatai, Komáromi, Dávid, Bencsik R. Csere: Schmidmajer, Tar, Márkus, Gyurcsányi, Erdősi, Bognár, Bencsik Ádám. Vezetőedző: Madarász János. Gólszerzők: Dávid (7.), Tar (20.), Tatai (25., 31.). Madarász János: - Magabiztos három ponttal gazdagodtunk. Játékosaimnak gratulálok az egész évi teljesítményükhöz. Mindenkinek áldott boldog karácsonyt kívánok! forrás: vehírsport.hu