Hengerelt a Berettyóújfalu Budaörsön
2018.10.21 | 18:28
Hengerelt a Berettyóújfalu Budaörsön Három napon belül a második mérkőzését játszotta a Mezei-Vill és ez esetben is idegenben kellett pályára lépniük. A vendégeknél nem számíthattak ezúttal Gál István és Rafinha játékára, mindketten sérüléssel bajlódnak. Az Aramis második találkozóját vívta új csarnokában, az elsőn nem sikerült győzniük a Dunaferr ellen, s most sem várt könnyű feladat Frank Tamásékra. IMG_9836_kB Aramis SE - MVFC Berettyóújfalu 2-7 (1-4) Budaörs, Aramis csarnok Vezette: Zimonyi Péter, Czene-Joó Ádám, Janitz Gergő Aramis: Vámosi - Kulcsár, Sámson, Fekete O., Boznánszky cserék: Soós, Németh, Fekete M., Frankovszky, Genczler, Frank, Juhász, Bognár vezetőedző: Frank Tamás MVFC: Mezei - Javi Sanchez, Nagy I., Rábl, Amílcar cserék: Tihanyi, Nagy T., Daróczi, Szabó, Harmati, Trencsényi, Nagy D., Takács vezetőedző: Sergio Mullor Cabrera Gólszerzők: Sámson, Bognár illetve. Amílcar 2, Takács 2, Nagy I., Harmati, Rábl Sárga lap: Sámson, Fekete O. IMG_9861_kB A meccs elejétől dominált az MVFC és ahogy a Nyírgyulaj elleni találkozón hét közben, úgy most is hamar vezetést szereztek a bihariak és rövid időn belül háromgólos előnyre tettek szert. Amílcar nyitotta a gólok sorát, majd Nagy Imre és Harmati is betalált a félidő közepén. Az MVFC irányított, de az Aramis is vezetett veszélyes támadásokat. Amílcar második gólja után egy vendég hibát kihasználva Sámson iaramodott meg és góllal is fejezte be az akciót. IMG_9858_kB A szünet után nagyon gyorsan jöttek a vendég gólok. Előbb Takács, majd Rábl szerzet gólt, utóbbi fejjel egy szöglet után, így ismét nagy lett a távolság és az Aramis csak a félidő közepén tudott újra betalálni, Bognár Bence vette be a vendég kaput. Annak ellenére, hogy magabiztosan játszott és vezetett a Mezei-Vill, a hangulat paprikás volt, nem féltek a játékosok egy-egy keményebb belépőtől, de durvaságról szó sem volt. A meccs végén Takács második gólját szerezve állította be a végeredményt. vezetőedző__Frank TamásFrank Tamás: - Az Aramisnak jelen pillanatban nem a Berettyóújfalu csapata ellen kell nyerni, de sajnos a mutatott játék sem tetszett... Buta, óvodás gólokat kaptunk, a helyzeteinket is gyenge százalékban használtuk ki. Sajnos az elmúlt két három mérkőzésen nem ütöttük meg az NB I szintjét. Bízom benne hogy sikerül kicsit csökkentenünk azt a hullámzást ami a teljesítményünket jellemzi most, és folyamatosan tanulunk a hibáinkból. 19551001_10155276524365993_874541725_n-640x360Sergio Mullor Cabrera: - Mi domináltunk a meccsen az elejétől kezdve, nálunk volt a labda és helyzeteket alakítottunk ki, habár adtunk esélyt az ellenfélnek is, hogy veszélyes kontrákat vezethessenek. Fáradtan érkeztünk ide, a bajnokság ezen szakaszába, hiszen a Bajnokok Ligája is megtépázott bennünket, s most a sérültjeink regenerációja fontos feladat, hogy november 5-én a Csömör ellen jobb állapotban térjünk vissza a bajnokságba.   [gallery ids="104797,104798,104799"]