Három Pádár góllal könnyed TFSE győzelem!
2019.12.02 | 15:35
Három Pádár góllal könnyed TFSE győzelem!  Három nyeretlen meccsel a hátuk mögött várták az egyetemisták a Szekszárd elleni találkozót, ahol kötelező volt a három pont, ha akarják tartani a lépést az első két helyezettel. TFSE SZERTARSPORT.HU – AGENTA GILRS SZEKSZÁRD FC 6-1 (3-0) Budapest, Vasas csarnok Játékvezetők: Kalydy, Kondákor, Ilyés TFSE: Ősz – Tell, Pádár, Gruber, Folk Cserék: Dióssy, Bokor, Winternitz, Halászi, Bagdi Vezetőedző: Csernai Gábor Szekszárd: Kovács – Csóka, Kágyi, Nagy-Cseke, Kiss Cserék: Szabó, Lelovics, Perger, Lovász, Fáskerti, Losoncz Vezetőedző: Volodímír Kolok Gólszerzők: Pádár (3), Folk, Tell, Bokor illetve Lovász Ennek megfelelően kezdtek a hazaiak, és beszorították ellenfelüket, de sokáig nem tudtak betalálni. Nem ment jól az egyetemistáknak, de érződött a tudáskülönbség. Ennek ellenére a szekszárdi fiatalok csináltak szép dolgokat mezőnyben, helyzetig is eljutottak, de Ősz ezen a napon remekül védett. A hazaiak fölénye a játékrész derekán érett góllá, Pádár jegyzett két okos találatot rövid időn belül, így hamar megnyugtató lett az előny. A folytatás is a vendéglátókról szólt, de a kapufa többször megmentette a szekszárdiakat. A találkozó a félidő végén dőlt el, ekkor Folk is betalált, így nem volt kérdés a második félidőre, kié lesz a három pont. Fordulás után nem változott a játék képe. A TF irányított és hamar gólt szerzett ismét, ezúttal Tell révén. A vendégcsapat a különbség ellenére küzdött és egy becsület gólra futotta Lovász szerencsés lövése nyomán. Az utolsó 10 percre a vendégeken látszódott, hogy kissé elfáradtak, így jöttek szinte futószalagon a TF helyzetek, de csak kettőt sikerült értékesíteni. Előbb Bokor, majd ismét Pádár növelte az előnyt. A vége magabiztos hazai győzelem. Nem játszottak jól az egyetemisták, de rutinjukkal könnyedén gyűjtötték be a három pontot a szimpatikusan küzdő Szekszárd ellen.