Harmadik helyen végzett az U18 válogatott
2016.06.17 | 17:04
Harmadik helyen végzett az U18 válogatott Az U18-as futsalválogatott június 12. és 16. között a csehországi Zlinben lépett pályára UEFA Youth Development torna keretében. A nemzetközi tornán a Visegrádi Négyek országai képviseltették magukat, így Lengyelország, Csehország és Szlovákia voltak a magyar együttes ellenfelei. A mieink a legerősebb lengyel csapattal kerültek szembe a torna első mérkőzésén, ahol 7-2-es vereséget szenvedtünk. A folytatásban a csehek ellen már csak kevés hiányzott a pontszerzéshez, de sajnos nagy küzdelemben alulmaradtunk. Az utolsó mérkőzésen Szlovákia ellen már három pontnak örülhetett a magyar csapat, így végül a harmadik helyen zárta a tornát.  Az első két nap eredményeiről már korábban beszámoltunk.  14/6/2016 Magyarország - Szlovákia 4-1 (2-0) Gólszerzőink: öngól, Sipos Gergő Az UEFA Development Cup 2016 végeredménye:  1. Lengyelország 9p 2. Csehország 6p 3. Magyarország 3p 4. Szlovákia 0p  A válogatott tornán résztvevő kerete:  Kapusok: Klicsó Gábor (Rába ETO) Sándor Máté (MVFC Berettyóújfalu)  Mezőnyjátékosok:  ándék Csaba (Vasas) Nehéz Krisztián (Rubeola FC Csömör) Horváth Benedek (Vasas) Nagy Dávid (Aramis SE) Sipos Gergő (Swietelsky Haladás SE) Katona Balázs (Aramis SE) Pethő Bencze (Aramis SE) Kovács Bálint (Aramis SE) Papp Bencze (Rába ETO) Tama Ádám (Rába ETO) Szabó Tibor (MVFC Berettyóújfalu) Varjú Mátyás (Rába ETO)  Fehér Zsolt:Nagyon jó kezdeményezés ez az UFA -tól, hogy létrehozta ezt a tornát. Ezzel plusz motivációt nyújt a fiataloknak, hogy komolyabban vegyék a futsalt. A srácok a saját bőrükön érezhették, hogy milyen is valójában a nemzetközi szint. Az elmúlt 3 mérkőzésen sokat tanultak. Reméljük lesz lehetőségük a későbbiekben is fejlődni és minél több nemzetközi mérkőzésen szerepelni.

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00