Hali-baki a MAFC csarnokban
2019.04.05 | 14:08
Hali-baki a MAFC csarnokban  Óriásit hibázott a Haladás a BME ellen az előrehozott mérkőzésen tegnap este a MAFC csarnokban. Ez a kisiklás könnyen a bajnoki döntőjébe kerülhet a vasi együttesnek. BME-BT FC – Kútház Haladás VSE 3-3 (0-3) Budapest, Mafc Sportcsarnok Vezette: Zimonyi – Apkó-Ibriksz BME: Papp – Palásthy, Andorka, Csóh, Fritz Csere: Tyukász, Szigeti, Lipl, Csernai, Szalmás, Rónaszéki, Sóvári, Milavecz, Vinicius Edző: Csernai Gábor Haladás: Sásdi – Hajmási, Pocaia, Dróth, Vas. Csere: Gyimesi, Alasztics (kapusok) – Michel Melo, Sanchez, Horváth P., Simic, Sipos, Péter, Vidák. Vezetőedző: Sziffer András Gólszerző: Andorka, Palásthy, Sóvári illetve Hajmási 2, Sanchez. 6d139e9e-eae8-4b7b-8f24-ee6c47ef930dÓriásit hibázott a Haladás a BME ellen az előrehozott mérkőzésen tegnap este a MAFC csarnokban. Ez a kisiklás könnyen a bajnoki döntőjébe kerülhet a vasi együttesnek. Már az Aramis elleni, legutóbbi mérkőzésükön sem volt a játékuk meggyőző. A BME ellen pedig 3-0-ról egy bajnokságra törő együttesnek nem szabad kiengedni a győzelmet a kezéből. A BME a tőlük megszokott fiatalos lendületet hozta, és végre pontot ért a szokásos 5-4 elleni játékuk. Amennyiben a kiesés elleni vetélytársakkal szemben is ezt a teljesítményt tudják nyújtani, akkor nem kell aggódniuk a szurkolóiknak. csernai-gabor-214x300Csernai Gábor: - Nekünk ezt a mérkőzést 4 egészséges felnőtt játékossal sikerült lejátszani, és pontot szereztünk attól a Szombathelytől, amelyik a bajnoki címért küzd. Jó lenne, ha ezt a mentalitást átmentenénk a soron következő mérkőzésekre, mert akkor nem kéne osztályozót sem játszani a bennmaradásért. Lesz egy hónap szünetünk, hogy tegyünk is érte.   Sziffer_AndrasSziffer András: - Értékes pontokat hullajtottunk el, ami még nagyon fog hiányozni a végelszámolásnál! Foghatnám arra, hogy egy hét alatt a harmadik, de van, akinek a negyedik mérkőzése volt, ám nem teszem, mert egy nagyon is nyerhető mérkőzés volt még így is. A második félidőben gyorsan bekapott két gól felhozta a BME csapatát, és amíg mi kihagytuk a helyzeteinket a hazaiak hat másodperccel a mérkőzés vége előtt emberfölényes játékból egy szerencsés megpattanó lövéssel egalizáltak. Tragédia nem történt, csak még szorosabbá tettük az amúgy is izgalmas csoportot.