Halászi vezérletével győzött a Tolna a TFSE ellen
2018.10.23 | 16:13
Halászi vezérletével győzött a Tolna a TFSE ellen Még mindig nem sikerült pontot szereznie az újonc TFSE csapatának, pedig az első félidő még bizakodásra adott okot. A két edző egybehangzó véleménye szerint azonban még nem bírják végig koncentrációval egy első osztályú mérkőzés iramát. Valóban van még idő tapasztalatszerzésre, hiszen még csak a 4. fordulónál tart a bajnokság, és az elszántságot látva lesznek TFSE sikerek is a jövőben. 44582936_900931893450103_8386155466299801600_n TFSE – WSH Tolna-Mözs 2-5 (2-2) Fonyódi Antal Sportcsarnok Vezette: Török Zsolt, Grünwald Gábor, Gyana Gergely TFSE: Terdik Tamara – Winternitz Anna, Winternitz Katalin, Juhász Andrea, Bagdi Csilla Csere: Molnár-Sáska Ildikó, Bede Anett, Bede Anna, Kajdy Janka, Koch Fruzsina, Janicsek Zanett, Závogyán Csilla Edző: Horváth Gábor Tolna-Mözs: Deczki Vanda – Szalkai Kitti, Horváth Hanna, Halászi Kinga, Varga Adél Csere: Bakos Nikolett, Urbán Anett, Hegyi Szilvia, Csapó Orsolya, Mészáros Dalma Edző: Nagy Roland Góllövők: Molnár-Sáska Ildikó 6’, Juhász Andrea 16’, illetve Varga Adél 8’, Halászi Kinga 14’, 26’, 35’, Hegyi Szilvia 27’ 44493437_900931916783434_1708318281296773120_n Horváth Gábor: - Az első félidőben nagyszerűen játszottunk. Jól védekeztünk, ellenfelünk nem igazán találta a rést rajtunk, a kontráink pedig nagyon veszélyesek voltak, így sikerült két szép gólt is szereznünk. A második félidőre sajnos érezhető volt, hogy ezen a szinten, ebben az iramban, ilyen fegyelmezetten még nem bírunk végig egy mérkőzést. Sajnos egy ajándék szabadrúgást adományoztunk ellenfelünknek, az pedig a mérkőzés azon szakaszában megtörte a játékunkat. Ellenfelünk két klasszisának villanásaival a maga javára billentette a mérkőzést, de jó úton járunk, sok munka és szenvedés kell még ahhoz, hogy ezeket a kiélezett meccseket a jövőben máshogyan alakítsuk. Gratulálok a győztesnek! Nagy Roland Nagy Roland: - Álmosan kezdtük a mérkőzést, és ez látszódott az első félidő eredményén és játékán! A második félidőre sikerült abban a ritmusban játszani, ami elvárható a csapattól. Sok helyzetet, szép támadásokat vittünk végig, de a helyzetkihasználásunkon javítani kell a jövőben! Megérdemelten nyertünk, Gratulálok a csapatnak!