Hajdúsági edzőmeccs
2018.08.18 | 10:38
Hajdúsági edzőmeccs MVFC Berettyóújfalu - DEAC 9-0 Vezette: Tihanyi Gólszerzők: Rafinha 2, Gál 2, Békési, Nagy I, Amilcar, Trencsényi, Takács A DEAC ellen nyitotta a hazai edzőmérkőzések sorát a Mezei-Vill. Nagyon hamar magához vette az irányítást a berettyóújfalui csapat, Rafinha két góljával már a harmadik percben kettővel vezettek. Ez a dominancia a mérkőzés végig megmaradt, igaz az iram nem a kezdeti lendülethez volt hasonló az egész meccsen, de látványos, nagy gólok is születtek, Nagy Imre ollózós találatát hosszú tapssal jutalmazták a nézők. A  debreceni kispadon Zsuponyó Levente meccselt Elek Gergő helyett, aki nem tudott részt venni az eseményen. Végül magabiztos győzelmet arattak Trencsényiék. Az U20-as csapatok is összemérték erejüket a felnőtt meccs előtt: MVFC U20-DEAC U20 5-0 [gallery ids="101003,101004,101007,101008,101009,101011,101012,101013,101014"]

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00