Hajdúböszörményi TE - DVTK-Vénusz 5-2
2015.02.23 | 19:02
Hajdúböszörményi TE - DVTK-Vénusz 5-2 Hajdúböszörményi TE - DVTK-Vénusz 5-2 (4-1) Hajdúböszörmény, Játékvezető: Erdélyi Tamás (Takács István, Kovács Ádám). HTE: Torma - Pinczi, Halászi, Benkő, Vágó. Csere: Horváth E., Bernhardt, Farkas, Jakab, Sándor, Vadas, Ujvári, Sebestyén. Vezetőedző: Simonyi András. DVTK-Vénusz: Almási - Bernáth, Váradi, Miliczki, Kovács A. Csere: Szőke, Boros, Mikó, Kresák, Németh D. Vezetőedző: Sárréti Géza. Gólszerző: Farkas (1-0) a 7., Miliczki (1-1) a 9., Halászi (2-1) a 16., Vágó (3-1) a 18., Vágó (4-1) a 20., Benkő (5-1) a 30., Miliczki (5-2) a 40. percben. Sárga lap: Bernhardt a 11. percben. A mérkőzés eldőlt már az első félidőben. A hazai szurkolók ismét fieszta hangulatot teremtettek, amelyet egy sokkal erősebb ellenfél sem tudta volna átvészelni. A vendégeknek erőt adhat a továbbiakhoz, hogy a második félidőt 1-1-re tudták lehozni, az immár kupadöntőre készülő Hajdúböszörmény ellen. Simonyi András: A nagyszerűen felkészített DVTK ellen, kitűnő játékvezetés mellett úgy érzem megérdemelten tartottuk otthon a 3 bajnoki pontot. Fantasztikus volt a hangulat, a szurkolóink belehajszolták a csapatot a győzelembe. Annyit azért megjegyeznék, hogy a kupadöntőben sokkal jobb teljesítményre lesz szükségünk ahhoz, hogy megszorongassuk az Astrát! rréti Géza: – Az első félidő végén három rossz döntés miatt jelentős előnybe került a hazai csapat. A második játékrészben szervezettebben és jobban játszottunk, de nem tudtuk szorosabbá tenni a mérkőzést. A hazaiaknál Vágó kimagasló teljesítménye is hozzájárult ahhoz, hogy otthon tudták tartani a pontokat. Gratulálok a lányoknak.