Győzelmi szériában az Astra
2018.11.08 | 18:09
Győzelmi szériában az Astra Magabiztosnak mondható négy góllal múlta felül az újoncot Dombó János együttese idegenben. Zsinórban a harmadik mérkőzést is megnyerte, így továbbra is őrzi dobogós pozícióját a női futsal NB I-ben az Astra Kiskunfélegyházi Bulls. 3ca3e9e6-427f-4d35-bef6-d4e35b742ff1A fővárosi TFSE gárdája üde színfoltja a bajnokságnak, hiszen előző héten is látszott a HTE ellen, hogy nem adják olcsón bőrüket semelyik csapat ellen. Az első percekben azonban máris kijött a sebesség és rutinbeli különbség a csapatok között, Sipos Lilla és Godvár Katalin találatával 0-2 állt az eredményjelzőn a mérkőzés 4. percében. Bede Anna azonban duplázni tudott a bajnokesélyes ellen, majd Kiss Gabriella újra egy gólos növelte a vendégek előnyét. A mérkőzés felénél azonban az erőnlétben is jóval jobban felkészített félegyházi alakulat három góllal is mattolta Terdik Tamara hálóját, majd Koch Fruzsina szépítő találata után Szabó Boglárka értékesítette második gólját, Krascsenics Petra után, beállítva a 3-7-es végeredményt. A két csapat sportszerű találkozót vívott, fordulatokban és szép gólokban pedig ezúttal sem volt hiány. Női Futsal NBI. 6. fordul TFSE – Astra Kiskunfélegyházi BULLS 3-7 (2-4) Gólszerzők: Bede Anna (2), Koch Fruzsina illetve Krascsenics Petra (2), Szabó Boglárka (2), Sipos Lilla, Kiss Gabriella, Godvár Katalin TFSE: Terdik Tamara- Bede Anna, Bagdi Csilla, Janicsek Zsanett, Winternitz Katalin Cserék: Molnár-Sáska Ildikó, Kardosi Blanka, Kajdy Janka, Koch Fruzsina, Juhász Andrea, Závogyán Csilla, Winternitz Anita Edző: Horváth Gábor Astra Kiskunfélegyházi BULLS: Farkas Katalin – Godvár Katalin, Sipos Lilla, Gál Tímea, Dikonová Dominika Cserék: Rozmis Gabriella, Krascsenics Petra, Krascsenics Csilla, Véninger Tünde, Gelb Mónika, Szabó Boglárka, Kiss Gabriella Edző: Dombó János Dombó János: - Komoly mérkőzést játszottunk egy igen jó képességű csapat ellen. Örülök a győzelemnek, és biztos vagyok benne, hogy szép sikerek előtt áll a TFSE csapata. Horváth Gábor: - Sajnos megint saját magunkat vertük meg. Úgy gondolom az eddigi szezon leggyengébb és legösszeszedetlenebb játékát produkáltuk. A létszámfölényes támadásaink sorra labdavesztéssel végződnek, ellenfeleink viszont minden hibánkat megbüntetik. Amíg ezt így folytatjuk, addig sorra vereségek fognak állni a nevünk mellett. Gratulálok az Astra csapatának!