Győzelmével megelőzte a Nyírgyulaj a Veszprémet
2018.01.17 | 10:44
Győzelmével megelőzte a Nyírgyulaj a Veszprémet Nem megy idegenben a Veszprémnek
Nagyot hajrázott, de a Nyírgyulaj vendégeként is pont nélkül maradt a veszprémi futsal-együttes az élvonal hétfői játéknapján.
b69bfc62-6772-4989-a4a6-7ca631b7677cLegutóbbi öt idegenbeli mérkőzését egyaránt elvesztette a tabella ötödik helyén álló 1. FC Veszprém, amely hétfő este a hatodik Nyírgyulajnál vendégszerepelt az NB I-ben. Rosszul kezdték a találkozót a bakonyiak, ellenfelük – a duplázó Sánta révén – 2-0-ra vezetett az első játékrész végén. A szünet után sem tudott közelebb lopódzni riválisához a Madarász-csapat. Sőt, Nagy Imre a 28., majd a 33. percben is betalált. A veszprémiek ekkor rákapcsoltak, három perc leforgása alatt Tatai, Apatini és Bencsik is eredményes volt (4-3). Egyenlíteniük azonban nem sikerült. Ehelyett a hazaiak lőttek újabb gólt a végén. A Nyírgyulaj győzelmének köszönhetően megelőzte a Veszprémet a tabellán. Futsal NB I, 13. forduló: Nyírgyulaj KSE–1. FC Veszprém 5-3 (2-0) Nyírbátor, vezette: Flinta (Viczián, Szelezsán). Nyírgyulaj: Pallai – Tóth B., Nagy I., Siska, Sánta. Csere: Végső (kapus), Opre, Faragó, Szabó Á., Lovas, Kerti, Gömze, Orosz, Nagy B. Játékos-edző: Lovas Norbert. Veszprém: Schmidmajer – Tatai, Tar, Püspök, Boromisza D. Csere: Spandler (kapus), Gregus, Fehér, Apatini, Ruzicska, Bencsik, Kellner, Bognár P. Vezetőedző: Madarász János. Gólszerzők: Sánta (8., 14.), Nagy I. (28., 33., 39.), ill. Tatai (34.), Apatini (36.), Bencsik (37.). Lovas Norbert:  - Jó mérkőzést játszottunk a Veszprémmel. A helyzetek alapján a döntetlen reálisabb lett volna, de sikerült győznünk. Kiválóan védett Pallai Gabi így sokáig nem tudtak bevenni a kapuját. A 30.perctől viszont elfáradtunk és a koncentrációval is akadtak gondok. Szerencsére amiért megdolgoztunk a mai meccsen azt kibírtuk az utolsó percekben, és itthon tartottuk a nagyon fontos 3 pontot. Gratulálok a fiúknak mert rég láttam már ezt a Nyírgyulajt... Sok sikert a Veszprémnek. Madarász János: - Úgy látszik bármit csinálunk, nem tudjuk átlépni saját korlátainkat. Amíg a legnagyobb helyzeteinket gyenge százalékkal értékesítjük, addig csak ezzel fogunk szembesülni. Ellenfelünknek gratulálok a győzelmükhöz. Forrás: vehirsport.hu

2024.04.22 | 14:47
2024.04.21 | 09:07

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00