Győzelemmel ünnepelt a bajnok Göcsej!
2015.05.03 | 17:18
Győzelemmel ünnepelt a bajnok Göcsej! GÖCSEJ SPORT KLUB - KORMÁNYŐR SE 7-0 Már korábban eldőlt, hogy a Göcsejé a csoportgyőzelem, amit egy sima sikerrel ünnepelt meg a Kormányőr ellen. A zalaegerszegi alakulat egyedüliként a teljes NBII-ben minden hazai találkozóját megnyerte, nagyban ennek is köszönheti bajnoki címét. FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA - CSŐ-MONTAGE BFC-ÚJBUDA 9-3 A Fradinak matematikai esélye volt csak a második helyre, de a realitás az volt, hogy harmadikként zár. A Csőt fogadta az utolsó játéknapon, és könnyedén, magabiztosan nyert. A Fradi ezzel bronzérmes lett, míg a Csős fiatalok az ötödik helyen végeztek. AC VILLÁM-GEOBUSZ.HU - ELTE-BEAC 4-11 Az ELTE a tavaszi hajrára magára talált, és kicsit javított nem túl sikeres szezonján. Az utolsó fordulóban nem volt nehéz dolga a Villám, és hozta is a kötelezőt. A hazaiak sem lehetnek elkeseredve, hiszen a 15 szerzett pont az elmúlt évekhez képest igen jónak mondható. TÖRÖKBÁLINTI FSE - BARÁTI FUTSAL CLUB 5-16 A Győrújbarát számított az esélyesnek és nem is okozott gondot begyűjteni a három bajnoki pontot, a tavaszra teljesen széteső Törökbálint ellen. A hazaiak sokadik nagy pofonja volt a tavasszal. A vendégek újoncként a negyedik helyen zártak, ami igen szép teljesítmény. ASTERIX SC - BME FC 1-9 A BME csalódott lehetett, hogy elúszott a bajnoki cím, de a második helyet szerette volna megtartani. Ellenfele az az Érd volt, akik ősszel majdnem megtréfálták őket. Most Csernaiék nem bíztak semmit a véletlenre. Könnyed győzelmet arattak, amivel megszerezték az ezüstérmet. DREAM TEAM FUTSAL - SFC SE 6-3 A sereghajtó már nem léphetett előrébb a tabellán, de ettől függetlenül nyerni szeretett volna az utolsó mérkőzésen, ami sikerült is a foghíjas vendégek ellen. FEHÉRVÁR-FUTSAL – TFSE A fehérváriak visszaléptek az előző fordulónál, így a TF az utolsó játéknapon szabadnapos