csere: Lódi, Madarász, Gyurcsányi, Tóth Sz., Krizbai, Németh P., Pallai.
szövetségi kapitány: Kozma Mihály
Törökország: Yildiz - Erdal, Sahin, Incedimir, Saglam.
csere: Gökcetin, Kurtay, San, Cirak, Eryigit, Kurtulus, Yener.
vezetõedzõ: Ömer Kaner

góllövõk: Gyurcsányi (2), Madarász, Szente, Saglam (öngól) illetve Incedimir (2), Erdal

A közönség eleinte nem volt túlzottan lelkes, csupán egy maroknyi, Berettyóújfaluból érkezett szurkolói csoport biztatta válogatottunkat.

Meglepetésre a világranglistán hátrább álló törökök szerezték meg a vezetést. Erdal akkora gólt lõtt, hogy õ sem akarta elhinni: fejét fogta, miután jó messzirõl, ráadásul az oldalvonal mellõl felragasztotta a labdát a jobb felsõbe (0-1). Húsz perc játék után Kozma Mihály szövetségi kapitány idõt kért, aminek már a következõ percben meglett az eredménye. Az elsõ igazán tetszetõs magyar támadás végén Szente Tamás egyenlített, közelrõl fejelt a hálóba (1-1). Sõt a vezetést is megszerezte a válogatott: Tóth Szabolcs gurította Madarász Jánoshoz a labdát, amit õ szépen „felvarrt" a bal felsõbe (2-1).

Szünet után mozgalmasabb és látványosabb lett a játék, és öt perc alatt három magyar gól is született. A 23. percben Gyurcsányi egy sarokrúgást követõen kapásból talált a hálóba (3-1), majd ugyancsak Gyurcsányi volt a fõszereplõ a 27. percben, amikor a centerezése után Saglam a saját kapujába passzolt (4-1). Gyurcsányi zárta le a magyar rohamokat a 28. percben (5-1). A hajrában magukra találtak a vendégek, és Incedimir révén két gólt is lõttek, sõt a két találat között Pallai Gábor védett büntetõt.

Kozma Mihály: - Nagy dolog egy jelentõs nemzetközi torna nyitómeccsén gyõzni, de én szerettem volna, ha jobban kiszolgáljuk a közönséget. A törökök kellemetlen ellenfelek voltak, ennek ellenére nagobb különbséggel kellett volna nyernünk.
Ömer Kaner: - Ennyivel jobb volt a magyar válogatott.