Győzelemmel nyitott az MVFC Déván
2018.08.11 | 09:01
Győzelemmel nyitott az MVFC Déván MVFC Berettyóújfalu - Imperial Wet Csíkszereda 7-6 (4-1) Négyes Torna, Déva Gólszerzők: Nagy Imre 3, Nagy Dániel, Trencsényi János, Amilcar, Rafinha illetve Daniel 3, Alvaro 2, Nuno A dévai torna első mérkőzésén az ellen a Csíszereda ellen kellett mérkőznie a Mezei-Villnek, akik nyáron abban a reményben erősítették meg alakulatukat, hogy elhódítják a román bajnoki címet. Portugál edzővel és portugál, brazil és spanyol játéksokkal indulnak neki a szezonnak és indultak neki a Mezei-Vill elleni mérkőzésnek is. Az első félidőben már 4-0-ra is vezettek Trencsényiék, és csak a játékrész végén tudott szépíteni a "székely" alakulat egy tízméteresből. A szünet után potyogtak a gólok, nagyon jöttek a csíkszeredaiak, igaz végig mi vezettünk, de a végére nagyon közel került hozzánk Kito Ferreira együttese. A találkozót azonban sikerült megnyerni, és győzelemmel indította a Berettyóújfalu a dévai tornát. 19551001_10155276524365993_874541725_n-640x360Sergio Mullor: - Egy jó meccset játszottunk egy olyan csapat ellen, ahol nagyszerű játékosok futsaloznak és egy remek edző ül a kispadon, de még az látszott rajtuk, hogy a munka elején járnak. Az első félidőben nagyszerűen védekeztünk és ki is használtuk a lehetőségeinket. A második félidőben már kevesebbet volt nálunk a labda, de így is sikerült megszereznünk a győzelmet. A csíkszeredai Imperial Wet kerete: Kapusok: Bíró Zsolt, Dospnescu Gica, Paltán Roland, Pedro Meireles Coco. Mezőnyjátékosok: Alvaro, Balog Zsolt Zalán, Cezar Ribeiro, Dobri Norbert, Daniel Ramos, Diego Fogaca, Fernando Manuel Silva Leal (Nandinho), Mario Duque Velasco, Nuninho Vially, Paulo Ferreira, Szőcs László, Tankó Levente. Vezetőedző: Kito Ferreira Az MVFC kerete: kapusok: Tihanyi Csaba, Mezei Dávid, László Márk mezőnyjátékosok: Trencsényi János, Gál István, Rábl János, Nagy Imre, Szabó Péter, Amilcar, Harmati Tamás, Rafinha, Nagy Dániel, Takács Zoltán, Nagy Tamás Vezetőedző: Sergio Mullor Cabrera A torna másik mérkőzésén: Autobergamo Deva - Maccabi Tel-Aviv 6-0

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00