Győzelemmel kezdett a Nyírgyulaj
2018.09.04 | 08:07
Győzelemmel kezdett a Nyírgyulaj A Nyírgyulaj az előző szezont az Aramis ellen fejezte be – akkor a 7. helyért folytatott párharcban oda-vissza verte -, és az újat is ellene kezdte. A nyírbátori oroszlánbarlang most is nehéznek bizonyult az aktuális vendégnek, azaz Frank Tamás fiataljainak. Nyírgyulaj KSE – Aramis SE 5-4 (3-1) Nyírbátor, Vezette: Belicza – Szelezsán – Szűcs L. Nyírgyulaj: Pallai – Klushyn, Sánta, Siska, Vass Csere: Opre, Szabó Á, Tóth B, Nagy B, Kántor, Gömze, Szabó P, Orosz, Pazonyi Edző: Lovas Norbert Aramis: Vámosi – Fekete M, Sámson, Gál A, Boznánszky Csere: Soós, Kulcsár, Frankovszky, Frank T, Juhász, Bognár Edző: Frank Tamás Góllövők: Klushyn, Sánta, Vass, Kántor, Oros illetve Bognár 3, Juhász

fut1-e1536039462580

Az első félidő hazai rohamokkal kezdődött, ennek ellenére a budaörsi alakulat szerezte meg a vezetést egy megpattanó szabadrúgást követően.0:1 A válaszra nem kellett sokáig várni, egy jól elvégzett szöglet után egyenlített a Nyírgyulaj. Ezután mindkét csapat dolgozott ki helyzeteket amit a hazai csapat használt ki jobban, és a félidő végére már kétgólos lett az előnye. A második játékrészben inkább az Aramis akarata érvényesült és zárkóztak is a vendégek, egy szép labdaszerzés utáni kontrából, de egy újabb szöglet után megint kétgólos lett a hazaiak előnye. A végjáték izgalmasra sikeredett, az Aramis vészkapus játékra váltott, amiből kétes szituáció után gólt kapott és már 5:2 volt az eredményjelzőn. De a budaörsi csapat nem adta fel, és egy perc alatt két gólt szerzett. Az utolsó másodpercben Pallain már túljutott a labda amit egy védő játékos hárított, és így maradt az 5:4-es hazai győzelem. 0471Lovas Norbert: - Jól kezdtük a játékot. Megvoltak már a helyzeteink a mérkőzés elején is csak azokat sorra kihagytuk. Ahogy lenni szokott az ellenfél büntetett is. A kapott gól ellenére jól játszottunk és a félidőben már kétgólos előnyre tettünk szert. A második játékrészben sok hibával játszott mindkét csapat és ebből a befejezéseknél kapkodó, adok-kapokból mi jöttünk ki jobban. 5:2 nel megvolt a sansz hogy lezárjuk a mérkőzést sajnos nem így lett így a vége ,,izgulósra” sikeredett, de nyertünk és amit kertem a fiúktól azt maximálisan teljesítettek!! Gratulálok nekik! Sok sikert az Aramisnak. frank_tamas-229x300Frank Tamás: - Sajnos ott folytatjuk ahol tavaly abbahagytuk... Ma négy hiányzónk volt, ráadásul Sámson az első félidőben megsérült. Ennek ellenére úgy érzem nincs mit szégyenkeznünk, jó meccset játszottunk. A mai mérkőzésen a rutin és a hazai pálya döntött.

2024.04.25 | 13:11
2024.04.22 | 14:47

2024.04.16 | 20:00
2024.04.15 | 07:15
2024.04.13 | 20:15
2024.04.10 | 09:45
2024.03.18 | 22:30
2024.03.17 | 10:00