Győzelemmel búcsúzott az évtől a Mezei-Vill
2015.12.19 | 09:14
Győzelemmel búcsúzott az évtől a Mezei-Vill Dávid és Klochko is három gólt vágott az Aramisnak Szép számmal látogattak ki a szurkolók az MVFC idei utolsó bajnoki mérkőzésére.  Közel egy hónapja nem játszott itthon a berettyóújfalui csapat, így érthető, hogy a drukkerek már ki voltak éhezve egy jó kis futsalra. A mérkőzés nem indult hatalmas irammal, csak lassan csordogáltak a percek, aztán egy kimaradt vendég lehetőség után felpörgött a meccs és a félidő végül három Dávid Richárd gólt és két csattanós Aramis kapufát hozott. A második játékrész már lényegesen jobb volt. Amellett, hogy a játék is lendületesebb volt, láthattunk öt hazai gólt, ebből egyet-egyet büntetőből és kisbüntetőből, egy vendég gólt, sok-sok szabálytalanságot, kiállítást, felpaprikázott Aramis játékosokat és magyarázkodó játékvezetőket. Vagyis akadt sok minden, nem lehetett unatkozni. Az első félidei Dávid mesterhármashoz hasonlóan ebben a húsz percben is volt tripla, a Mezei-Vill FC ukrán játékosa, Dmytro Klochko szerzett három gólt, amivel összesen már tizenkettőnél tart az idei bajnokságban, ezzel - Trencsényivel közösen - vezeti a házi góllövő listát. MVFC -Berettyóújfalu - ARAMIS SE  8-1 (3-0) Jv: Futó Tamás, Zimonyi Péter, Horváth Máté  MVFC: Tihanyi Csaba- Trencsényi János, Rábl János, Gál István, Dávid Richárd Csere: Mezei Dávid, Nagy István, Klochko Dmytro, Szabó Péter, Nagy Imre, Stanic Srdan, Vulovic David, Harmati Tamás, Sánta János Attila Vezetőedző: Turzó József           ARAMIS: Soós Arnold - Szeghy Szabolcs, Frank Tamás, Safar Iuliu Tony, Da Silva Ribeiro Roni Csere: Boznánszky Gábor, Csopaki István, Boldizsár Márk, Korozmán Krisztián, Pap Zsombor, Farsang Bence, Ábel Péter, Jovánczai Zoltán Vezetőedző: Frank Tamás  Gólszerzők: Dávid Richárd 3 (8., 9. és 16. perc) Trencsényi János (26. perc), Rábl János (29. perc),  Klochko Dmytro 3 (30., 33. és 39. perc) illetve Pap Zsombor (38. perc) Kiállítva: Ábel Péter (29. perc) forrás: www.berettyohir.hu -