Guiness rekord dőlt meg Bonyhádon
2008.03.31 | 00:00

Futsal NB II 21. forduló

Bau-Regia    8 - 4 (3-0)     Beher Futsal Klub

CserenkóSzabolcs (Beher): - Sajnos, csak kevesen tudtunk eljönni erre a fontos mérkõzésre. Az elsõ félidõ 2-3. percében két gólhelyzetet is kidolgoztunk, ám ezek kimaradtak, majd a 10. perctõl kezdve teljesen szétestünk. A második félidõben megpróbáltuk feljebb tolni a védekezésünket, amivel sikerült is labdákat szereznünk, de a fehérváriak közben lekontráztak bennünket. Teljesen reális és megérdemelt a Bau-Regia négygólos gyõzelme. Megpróbálunk a jövõ héten a DEAC ellen javítani.

Universitas Szeged    1 - 5 (0-2)     Dupont FC

Somafone KHTK    10 - 3 (4-1)     Hegyvidéki Sasok

DEAC    9 - 8 (6-3)     DTE-Royal FC

Czóbel Levente (DEAC): - A Dupont elleni gyõzelem mámorában kezdtük a mérkõzést, amikor rájöttünk, hogy bajnoki mérkõzés van hiába próbáltunk felpörögni ez csak idõnként sikerült. 3-4 gólos elõnybõl is sikerült az utolsó másodpercig kétségessé tennünk a 3 pont sorsát.

Futsalsa ET FC    4 - 11 (1-5)     Kecskeméti TE Cucu FC

Kemenes György (Kecskemét): - Magabiztos játékkal a papírformának megfelelõen az esélyesebb csapat nyert. Felõröltük ellenfelünket. Maximális tiszteletem a hazai csapatnak, amiért mindent megtettek a jó szereplés érdekében, és amiért végig becsületesen küzdöttek.

Villár-Pi Bonyhád    39 - 5 (11-3)     Fáklya SE